Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy egyik...

Miért van az, hogy egyik pillanatban (vagy egyik nap) úgy érzem, hogy az emberek kedvelnek engem és, hogy én is olyan vagyok, mint ők és nem kell felnem a véleményük miatt amit rólam alkotnak? (csak mert kell kérdőjel)

Figyelt kérdés
Máskor pedig csak azt hiszem/érzem/gondolom, hogy mindenkihez kevés vagyok és hogy nálam csak 'szebb, okosabb, jófejebb' emberek vannak és mindenkinek csak azert vagyok jó mert ott vagyok, ha kell Nekik valami. :/ 19L vagyok. Csendesebb emberek közé tartozok, egy átlagos lány, semmi extra.

2015. febr. 2. 21:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Bioritmus vagy mifene. Nem tudom, de ismerős, nekem is vannak "jobb" és "rosszabb" napjaim, amikor ugyanazokhoz a dolgokhoz másképpen viszonyulok.
2015. febr. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!