Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha eldönthetnétek, hogy...

Ha eldönthetnétek, hogy megszülessetek-e vagy nem, hogyan döntenétek? Nem öngyilkosságra gondolok! Hanem meg nem születésre!

Figyelt kérdés

A kérdés szerintem olyan egyszerű mint a faék. Naná hogy nem akarnék megszületni.

Most hogy már megszülettem, persze gáz a dolog, mert öngyilkos nem leszek, de végigvergődöm az életem (de minek) és közben várom, valóban epedve várom a halált. De ez se jó, mert ki tudja mi jön a halál után.


Hát nem jobb lenne eleve meg se születni? Nem halva születni, hanem mindenestől törlődni a létezésből. Nem kell attól félni, hogy halál meg túlvilág meg bűnök meg élet-hanem semmi. Meg se születni.


Ha dönthetnétek ti hogyan döntenétek?

Én már döntöttem, le is írtam.


2015. febr. 3. 19:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
33%
Ilyen idegesítő,szőrszálhasogató birkát,mint te!
2015. febr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Én biztos nem. Legalábbis most így látom, ami még változhat, de kétlem, hogy fog.
2015. febr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Én nem szeretnék megszületni. Harminc évet életem le eddig a bolygón és egyet sem élveztem közülük. Ami azt illeti, az utolsó 10 ráadásul egyre rosszabb egyik a másik után... Szívesen kitörölném magam a létezésből, nem veszítenék vele semmit.
2015. febr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Eddigi tapasztalataim alapján,örülök,hogy létezem.
2015. febr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nem akarnék megszületni (haha, most sem akartam), nekem és mindenki másnak is remek lenne. Én is régen kinőttem már azt a kort, amikor még hiszünk abban, hogy lehet jobb is.
2015. febr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 opened paradise ***** válasza:

Nem akarnék.

Kaptam,pedig nem is kértem és meg se mutatták,hogy hogy kell élni.

2015. febr. 4. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Én sem születnék meg.

Az életnél rosszabb dolog nincs.

2015. febr. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

az én életem eddig nagyon durva volt, lassan elkezdek könyvet írni belőle (komoly).

viszont így utólag még egyszer végigcsinálnám...

gyerekként kukából ettem a suliban, apám skizo volt, anyámnak ötször volt idegösszeroppanása, stb, sb.

most már normális életem van, túlvagyok mindenen, megvalósítottam azt is, amiről még álmodni sem mertem gyerekként.

egyszóval: zzzzzúúúzzzzáááássssss!!! :D :D :D

2015. febr. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Mindenképp élnék. Vannak, akik képesek meglátni a szépet az életben,bármilyen hihetetlen is. És nem feltétlenül ők a defektesek... ha pedig olyan az életed, amit nem érdemes élni, magadra vess, ne a többieknek bizonyítsd, hogy hamis a boldogságuk. És ha nem élnél, persze hogy nem kéne félned a bűnöktől, túlvilágtól stb., mert nem léteznél, nem lenne tudatod, semmi lennél, tehát nem holt nyugalomban néznéd kívülről az eseményeket, hanem nem tudnád, hogy nem létezel. Tehát ha a semmi és a jelenlegi egyáltalán nem tökéletes életem között kellene választanom, akkor az életet választanám.
2015. febr. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Kikérem magamnak, én ilyet egy szóval se mondtam tettem.

Én leírtam hogy NEKEM mi a véleményem. Szerintem az élet egy olyan üzlet ami kőkeményen veszteséges és ráfizetéses, és szerintem csak egy hülyének érheti meg.

Szerintem!


"ne a többieknek bizonyítsd, hogy hamis a boldogságuk"

2015. febr. 4. 10:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!