Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek rossz ember...

Szerintetek rossz ember vagyok emiatt?

Figyelt kérdés
Drukkolok ,hogy rosszul sikerüljön a testvérem érettségije csak azért hogy ne költözzünk össze ha felveszik az egyetemre. Mivel engem visszafog a társasági életemben és jól megvagyok a mostani lakóhelyemen de ha felveszik az egyetemre ,,kötelező" összeköltöznünk.
2015. febr. 4. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
rossz ember nem vagy csak baromira önző és gyerekes.
2015. febr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Képzeld el fordítva. Neked szarul esne ha ő azon drukkolna hogy neked ne sikerüljön egy életbevágó dolog azért mert amúgy hiába vagy a testvére ki se állhat?

Téged ez zavarna?

2015. febr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, elég nagy szar vagy. Egyébként ha nem akarsz vele összeköltözni, akkor ne költözz vele össze. Felnőtt ember vagy, még ha egy nagy szar, akkor is!
2015. febr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Gondolom ez a kötelező összeköltözést a szülők erőltetik...legalábbis én csak úgy tudom elképzelni, igen lehet van benned tényleg önzőség, ami abból fakad, hogy úgy gondolod, hogy felborítaná az eddigi életed. Ez valamilyen szinten természetes, mert nem rosszindulatból nem szeretnéd, hanem csak azért, hogy ne kellejen összeköltözni vele. Szar ember akkor lennél szerintem, ha irigységből vagy bármi más okból is azért drukkolnál, hogy rosszul sikerüljön neki, holott ez téged sehogyan nem érintene.
2015. febr. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk,azt ne kívánd,amit írtál,old meg máshogy az összeköltözési gondot.
2015. febr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztos lehetsz benne, hogy rengeteg ember fejében forognak hasonló gondolatok. Teréz Anyából nem sok szaladgál az utcákon. A gondolatok kimondása persze más tészta, sokszor csak odáig tart a kombinálás :)
2015. febr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!