Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bűn, hogyha én nem beszélek...

Bűn, hogyha én nem beszélek annyit mint mások és el vagyok egyedül is?

Figyelt kérdés
Az iskolában kb.5 tanár mondta nekem,hogy alig hallják a hangomat,csendes vagyok,magamba fordulóss,zárkózott meg,hogy sokat vagyok egyedül.Mikor nekem vannak barátaim nem is egy az osztályból és máshonnan is csak olyan a természetem,hogy nem tudok egyfolytában beszélni,meg egyedül is jól el vagyok.Baj ez vagy miért mondják ezt többen?
2015. febr. 4. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Általában a legtöbb ember szerintem ,, feleslegesen" beszél. Vagy legalább is sok esetben. Én sem vagyok valami beszédes, és elvagyok a saját világomban. Persze ez nem azt jelenti hogy nincsenek barátaim, csak egyszerűen én jól érzem így magam. És nem is akarom hogy ez megváltozzon. Már olyan is fordult elő, nem egyszer, hogy valaki felajanlotta, hogy elkísér buszmegbe vagy ilyesmi, de inkább a saját gondolataimba mélyedek, mint hogy az üres fecsegést hallgassam.. Szóval nem baj,csak ha úgy érzed hogy ez nem jó. De ne hagyd már hogy mások kibillentsenek...
2015. febr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 piriiiii ***** válasza:

Miért lenne baj?

Egyébként baj és bűn ég és föld.

2015. febr. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem baj, nem vagyunk egyformák.
2015. febr. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor megnyugodtam azt hittem már én vagyok a hülye mert ilyen a természetem..
2015. febr. 4. 22:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Van egy mondás:

Az ostoba fecseg. Az okos beszél. A bölcs hallgat.

2015. febr. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó utolsó köszönöm szépen!!ezt fogom mondani ha majd panaszkodna valaki!!:)
2015. febr. 5. 16:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak óvatosan, mert az már fecsegés - de legjobb esetben is beszéd... :)
2015. febr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:DDDD köszönöm a válaszokat!
2015. febr. 6. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!