Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez a gondolkodásmó...

Szerintetek ez a gondolkodásmód helyes?

Figyelt kérdés
Az érzéseimre egyáltalán nem úgy tekintek mint a többi ember. Az érzéseinket a tudatalattink biztosítja és határozza meg, ezáltal nem igazán vagyunk rájuk befolyással. Ezáltal arra jutottam, hogy helyes lenne gondolataimat és az érzéseimet különválasztani egymástól és ezt valamennyire meg is valósítottam.
2015. febr. 7. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy helyes gondolkodásmód.. Én rájöttem, hogy a világban szinte minden olyan relatív. Pl, nincsenek csúnya emberek (max igénytelenek), mert ami valakinek csúnya, az a másiknak szép. Vagy aki valakinek unalmas, a másiknak érdekes.. Szóval azért még unalmas emberek se léteznek. Minden nézőpont kérdése
2015. febr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A gondolataid váltják ki bennünk az érzéseket!Kiváncsi lennék hogy tudtad ezt szét választani!
2015. febr. 8. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!