Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Nektek 18-20 éves...

Fiúk! Nektek 18-20 éves korotokban miért a vasalt hajú, nike/converse cipős, túl festett, könnyen megszerezhető, nagy mellű, ask. Fm-es, facebook posztolgatós, egyszerű, buta átlag lányok tetszenek?

Figyelt kérdés
2015. febr. 8. 12:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem kerestem ilyen lányok társaságát. Az intelligens lányok vonzzanak, akik két lábbal járnak a földön és vannak értékes gondolataik. Az nem zavar, ha nagy a melle, a többi amit leírtál, azok igen. Izgalmas udvarolni és meghódítani valakit, ne adja magát az első napon oda.
2015. febr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés bennem is megfogant már, mert hiába mondja a legtöbb fiú sőt az összes kb , hogy őket nem érdeklik a kirívó, felszínes, butácska lányok, úgyis vonzódnak hozzájuk, és sokszor leragadnak ám...

Biztos vannak nem felszínes, mélyebb lelkületű, értelmes fiúk, de valahol a világűrben, vagy messzi országokban...

Szóval, tisztelet a kivételnek, de szerintem alig ha van kivétel,talán tényleg egy kettő, de sajnos Én még nem találkoztam azokkal...:(


19L

2015. febr. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
12. Itt vagyok tőled néhány kilométerre, de sose fogjuk ismerni egymást.
2015. febr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
57%
Mert te meg lenézel és utálsz mindenkit. Most akkor melyik a jobb?
2015. jún. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!