Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » INTJ-k! Ti élvezitek, hogy...

INTJ-k! Ti élvezitek, hogy ebbe a típusba tartoztok?

Figyelt kérdés

2015. febr. 9. 19:51
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
Valahol belül jó érzés ebbe a 0,5%-os csoportba tartozni. De nem mondható, hogy élvezném. Nincs lehetőség kiélvezni ennek az előnyeit. Olyan ez mint elsőként kerülni egy bolygóra, vagy utat vágni a dzsungelben egy "elveszett városhoz". Ezekben az esetekben ez rendkívül izgalmas, de nincs kivel megosztani. Mintha olyan dolgokra éheznél, amik csak a jövőben léteznek, amiket még nem találtak fel. Ezért szeretem a sci-fit filmeket, de még azt is nagyon kevésnek találom.
2017. dec. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:

Igaz mar vegkepp regi kerdes, de en is ebbe a csoportba tartozom, amig ezt nem tudtam, azt hittem hogy valami komoly psziches problemam van, bar meg a mai napig eszembe szokott ez jutni, csak amr tudom hogy valoszinuleg a szemelyisegemben levo ellentet okozza ezt. en reszben reszben nem, bar fokent az intuitiv resze miatt nem, mert irogylem azokat akik igenylig az emberek tarsasagat, mert hiaba gondolom neha ugy hogy tobb baratomra lenne szuksegem, nem tudnak lekotni az emberek, csak azok akik “furcsak” vagyis akik kiismereseben van kihivas, mert ha nincs mit elemezni rajta, akkor unalmas. az az oldala is jo is rossz is, hogy a dolgokat tobb szempontbol nezek meg automaikusan, mert ahogy az elottem szolo mondta, kapasbol van 10 megoldas a fejemben olyasmire amin masok orakig gondolkoznak, es ez jo, de nem csak az otletelesnel van tobb lehetoseg, hanem az elet minden apro donteseben, es emiatt nehezen ertenek meg az emberek, es nagyon nehez nekik elmagyarazni a gondolkozasunkat. illetve egy egyszeru beszelgetesnel egy egyszeru mondatba is bele kell kotnom hogy 100%-osan kifejtse valaki hogy pontosan mire gondol, mert azt az egyszeru mondatot en 3 fele keppen tudok ertelmezni, amit gyakran kotekedesnek vesznek az emberek, pedig csak nem akarok parhuzamosan 2 kulon dolog beszelgetni az illetovel, de csak akkor tudok realis valaszt adni, ha tudom hogy pontosan ugyanarrol beszelunk :D

szoval ja. is-is..

2019. máj. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Miért irigyled azokat, akik igénylik mások társaságát? Nem előny számodra, hogy te egyedül is jól elvagy, és így nem vagy annyira másokra utalva?
2019. máj. 3. 13:30
 24/26 anonim válasza:

hat nehez elmondani. elony hogy tok jo elvagyok magamba, de rossz belegondolni hogy ebbol eredoen lehet egyedul halok meg :D ez mondjuk tulzasnak tunhet, meg annyira nem is vagyom mas emberek tarsasagara, nehezebb elviselni masokat, mint amennyire hianyolnam oket, de emiatt csak magamra szamithatok 100%-osan, es igazabol azt “irigylem” hogy masoknak van segitseguk megoldani egy egy dolgot. de persze ez elony is, mert en egyedul meg tudom oldani a sajat gondjaim, csak neha egyszerubbnek tunik hogy mas oldja meg helyettem.

remelem nagyjabol sikerult erthetoen leirnom

2019. máj. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Érthető volt, de miért ne számíthatnál másokra? Nincsenek barátaid? És mit jelent az, hogy egyedül halsz meg? Úgy kell érteni, hogy családtagok nélkül, vagy úgy hogy totál egyedül egy szobában, ahol majd lehet hogy csak hónapok múlva fedezik fel a holttested?
2019. máj. 30. 20:40
 26/26 anonim válasza:

mar jo reg irtad a kerdest, igy mar lehet nem erdekes, es mar en sem tudom pontosan hogyan ertettem, de azert nem tudok masokra szamitani mert nem tudom magam masokhoz annyira hozzakotni hogy barmikor barmiben gondolkodas nelkul segitseget tudjak kerni valakitol, illetve igenylem a valtozast, igy az embereket is magam korul, tehat akire 5 eve szamithattam, arra ma mar nem szamithatok ugy…

vannak barataim, de nem olyan szoros koztem es a barataim kozott a kotelek, vagy lehet csak nem akarom oket leterhelni a sajat gondjaimmal, vagy egyszeruen csak tobb idot szanok arra hogy en ismerjem meg a masikat, mint amennyit ok szannak ram, es ugy erzem nem ertenenek meg, mert ha valamiben segitseget kerek (marmint nem fizikai, hanem erzelmi/elmeleti dolgokban) akkor altalaban nem ertik mirol beszelek, vagy miert ragom magam ilyesmin, vagy egy tok mas kerdesre valaszolnak, ami nem segit, vagy csak kliseket mondanak. de pozitivum hogy megtanultam mar egyedul megoldani ezeket a dolgokat, habar tobb ido, mitnha valaki megmondana hogyan kezeljem, de mas ugysem tud segiteni szavakkal, tehat az en sajat kis fejemben kell helyretenni a dolgokat, hogy helyrejojjek :)

es az hogy egyedul halok meg, mindket ertelmezes jo lehet, es van rajuk esely. Bar azota vannak macskaim szoval lehet mire eszreveszik a holtestem, mar csak a maradekjaim lesznek ott, amit nem ettek meg a cicak 😹

igazabol valahogy legbelul mindig maganyosnak erzem magam, mindegy kik es milyen reg ota fontos szereploi az eletemnek, nem tudom ugy erezni, hogy lenne olyan ember aki tenylegesen megert es nem csak velem egyidejuleg leteik, hanem velem egyutt eli meg a dolgokat, mert teljesen mas az en vilag erzekelesem, mint a legtobb embere

2021. dec. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!