Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy törjek ki a burokból?

Hogy törjek ki a burokból?

Figyelt kérdés

Úgy alakult az életem hogy komfortzónából nem mozdulok ki. Begubóztam, durván. Kerülöm a veszélyt a kockázatokat, lassan úgy vagyok vele hogy míg mások élik az életüket, én nem.. Mert nem tudom!!!

Azt hinném hogy ha sok időm van akkor legalább a saját dolgaimmal foglalkozok, de alig... Tízig alszok, akkor is alig tudok kikelbi az ágyból. Tengek lengek a lakásban, gondolkozok, agyalok, képzelgek. Érdemi dolgokkal (blog, nyelvtanulás) max az ébrenléti nap felében foglalkozok.

Hétköznap senkivel nem találkozok. Be vagyok gubózva.

De ki akarok törni, hogy tegyem ezt??? NEM AKAROK EBBE BELEHALNI!!! Párom van akiért felelősséget vállalnom kell, nem vihet a vállán mindent. Tudom hogy ez a.biztonságérzet illúzió!!

Terveim vannak de félek az emberektől, az élettől.

Gondoltam rá hogy 3an négyen valakivel összejönni, közös meditáció, kirándulás vagy épp vlog készítés...

Gyűlölöm hogy nyuszi vagyok de a kommunikációs blokkokból is elegem van meg a kishitűségből.

Hogy legyek proaktív??? Meg akarok változni!!!!

ELRGEM VAN - MAGAMBÓL IS, NEM AKAROM MAGAM LASSAN MEGÖLNI ILY MÓDON!!!

30 év durva viselkedési beidegződését nem könnyű megváltoztatni... De meg akarom. Hogyan?

(elkezdtem meditálni, Vipassana)


2015. febr. 10. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Egy nihilista világban az egyetlen etikus cselekedet az öngyilkosság...én is arra készülök ajánlom neked is.
2015. febr. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Hű, de jó dolgod van, látod ez az egyetlen hátulütője !
2015. febr. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nehogy komolyan vedd az első kettőt. Tudom milyen amikor nehéz valamit elkezdeni, de vegyél erőt magadon és ahogy tervezed keress pár embert akikkel csinálhatsz programot. Például a pároddal, és ha neked nincs más akkor mondjad neki hogy ő hivjon valakiket,mert itt most a lényeg az hogy egy minimális szinten konfrontálódj
2015. febr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen, kedves harmadik, próbálok pozitív lenni és nem feladni.... csak hát ezek a berogződottségek... ezek húznak le
2015. febr. 10. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!