Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan törjek ki ebből?

Hogyan törjek ki ebből?

Figyelt kérdés
Amikor új társaságba kerülök, mindig ugyanaz zajlik : először tök jól kijövök az emberekkel, úgymond társaság központja vagyok. Utána pedig elkezdek furcsán, távolságtartóan viselkedni, mert olyanok mennek a fejemben hogy "biztos nem lesz már mit mondanom" meg "biztos nem leszek már elég érdekes nekik" és ezért inkább oda sem megyek hozzájuk, totálisan leblokkol az agyam ezektől a félelmektől, amik nem tudom miért keletkeznek... és utána mindig teljesen kiszorulok ezekből a társaságokból, amiknek először a középpontjába kerültem be. Miért vagyok ilyen? Mit tudok tenni? Nagyon rosszul érzem magam emiatt...
2015. febr. 4. 09:49
 1/4 anonim válasza:
Add magadat, és akkor nagyot nem hibázhatsz.
2015. febr. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szabadulj meg a rossz gondolataidtól ... lazulj
2015. febr. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szard le az egészet!
2015. febr. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam, eleinte tudtam érdekes lenni, aztán előjött a megfelelési kényszerem. Új társaságban, új párkapcsolatban, mindig, és szépen tönkre is vágtam a kapcsolataimat. Nekem tudatosan évtizedek alatt sem sikerült kezelni a helyzetet. Mikor azonban már más problémák is jelentkeztek, akkor pszichológushoz fordultam, és a segítségével sikerült megszabadulnom a megfelelési kényszertől.
2015. febr. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!