Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változzam meg?

Hogyan változzam meg?

Figyelt kérdés
Az iskolában mindenki azt mondja ,hogy én vagyok az iskola Blair Waldorfja ...nem csúfolásból ,sokkal inkább tiszteletből-félelemből mondják és igazuk van ...de nem tudom ,hogy ne legyek ilyen (nem magyarországon járok iskolába) még azt sem tudom kimutatni h bekem ez nem tetszik ,mert úgy érzem h ezt nem engedhetem meg magamnak....hogyan tudnék ezen változtatni?

2015. febr. 15. 00:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebből én nem nagyon értem min kell változtatnod. De nyilván ha félnek tőled annak van oka... legyél kedvesebb az emberekkel.
2015. febr. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem ,hogyan változzam meg úgy h ne legyen egyből észrevehető ,de lassan -lassan érezhető legyen ,
2015. febr. 15. 01:03
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem meg shreknek hívtak :D
2015. febr. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És miért?:D
2015. febr. 15. 14:37
 5/5 anonim válasza:
Ez nem csúfolás. És ha zavar akkor tegyél ellene, derítsd ki miért félnek tőled és viselkedj úgy hogy ez ne történjen meg. Ha kicsit nyitottabb leszel, és többször jobban megnyilatkozol akkor közvetlenebbül fognak hozzád állni. Próbál meg minél több fölösleges információt megosztani velük, és nevess ne legyél elérhetetlen.
2015. márc. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!