Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan változzam meg? Illetve...

Hogyan változzam meg? Illetve hol tudok olyan embereket találni akikkel barátkozhatnék?

Figyelt kérdés

Először is nem tudom hova kellett volna ezt a kérdést írnom.. Másodszor nem sajnáltatni akarom magam..

Kicsi voltam amikor anyumat elvesztettem, apummal és tesóimmal sosem volt jó a kapcsolatom.. Apám alkoholista, tesóim egyszerűen nem tudom miért utáltak.. (mind a ketten fiúk) Apám mindig ígérgetett hogy segít a sulit fizetni, de mindig önerőből kellett megoldanom.. Amikor megtehettem el is költöztem otthonról, iskola miatt.. Zárkózott vagyok, és barátnőm sem sok van.. Ha 2-vel beszélgetek, akkor is sokat mondok. Ha pedig valaki megbánt nem is keresem meg, majd bocsánatot kér ő.. De mégis zavar az hogy haragtartó vagyok és hogy hamar felkapom a vizet.. Az egyetemen sem alakultak olyan emberekkel kapcsolatom ki akivel teljesen őszintén tudnék beszélni.. Hogyan változtassak magamon? Mások is kértek már, de senki miatt nem tudtam megváltozni, de most magam miatt igen! Mégis hogy kezdjek hozzá?


2012. aug. 28. 18:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy lány vagyok 21éves a tesóim 23 és 28évesek.
2012. aug. 28. 18:07
 2/4 Ilyent ***** válasza:

Mégis hogy kezdjek hozzá?

Tudod mi az a színészet vagy a szélhámosság?

2012. aug. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyéb kérdésekbe akartam tenni :( És nem akarok szélhámos lenni..
2012. aug. 28. 21:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha Te meg akarsz változni akkor megtudsz,biztos nem megy rögtön,legyél türelmesebb,és ha valaki megbánt,keresd,elmondhatod neki,hogy rosszul eset ez vagy az a dolog.Lehet nem is tudja,hogy neked valami nem tetszett.

Csak magad miatt,a magad érdekében változz,változtass,ne másért.

2012. szept. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!