Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan változzam meg? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változzam meg? Nem bírom ezt már így tovább.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Előre is elnézést kérek ha néhol hülyén fogalmaztam..


Először is kezdeném a kiskoromtól kiindulva a dolgokat, kb olyan 7-10 éves koromig bántalmazott és rengeteget ordibált(ezt még mostanában is) az apukám, olyan dolgokért, ha eltörtem valamit, vagy valamit nem úgy csináltam ahogy ő szerette volna.. 1 gépünk volt ezen tudtunk játszani, tv-zni, vagy néztük ha éppen valaki játszott.. Mivel apukám nagyon sokat játszott a gépen, és nem mozdultunk/mozdulhattunk ki soha, ezeket a szokásokat eltanultuk tőle, így mi is sokat játszottunk a tesóimmal, de nem is ez a lényeg.. Hanem, hogy ez így ment kb 16 éves koromig, reggel mindig felkeltem suli/ovi ahogy hazajöttünk mindenki megtámadta a gépet (mára már mindenkinek van külön) és ahogy tudtam mindig estig nyomtam, teljesen függővé váltam.. Suliba is mindig piszkáltak, ott is bántalmaztak fizikailag/szellemileg, nincsenek barátaim, s nem is voltak még nagyon.. 16 évesen próbálkoztam meg leszokni először a játékokról, ami sikerült is.. Csak egyszerűen nem tudok beszélgetni az emberekkel, mivel 0 élettapasztalatom volt/van.. A mostani sulimba is szekálnak, hogy hülye/buta vagyok, meg ilyesmik, mert én csak a játékokhoz értek, mert semmi mást nem tanítottak a szüleim nekem, s mivel nincs barátom tőlük se tudtam eltanulni semmit.. Mostani osztályomba inkább csak haverjaim vannak, akiket nem érdekel, hogy velem mi van, csak ha ők játszani akarnak, akkor hívnak hogy segítsek nekik, és mindig csak erről tudok beszélgetni velük is.. Egyszerűen félek az emberektől, nem tudok beilleszkedni sehova.. És nem tudom hogy hogyan változhatnék.. Olvasgattam rengeteget a neten, de erre "orvosságot" nem találtam.. Ált suliba még jól tanultam, de középsuliba csak ilyen 2-3as tanuló voltam/vagyok, és ezért gondolják, hogy hülye vagyok, ami tényleg nem áll távol a valóságtól.. Mindig rossz kedvem van, még az se vigasztal, hogy elég sok csaj helyesnek tart, nagyon szótlan vagyok és nem volt egy barátnőm se(persze most nem ez az elsődleges célom..). Meg szeretnék változni, vidám szeretnék lenni mindig, mint a legtöbb oszt társam, és szeretném, ha engem is emberszámba vennének, s nem hülyéznének le.. Jelenleg 17 éves vagyok, de semmi célom nincs az életben, most fogok érettségizni.. Köszönöm ha elolvastad, reménykedem benne, hogy valaki itt majd tudni fog segíteni nekem!:s



2013. szept. 4. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:

talán jó lenne ah könyveket is olvasnál

képezd magad autodidakta módon és akkor talán nem néznek hülye kocka játékosnak

2013. szept. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam olvasni regényeket, ilyen 20-30. oldalig jutottam, de ráunok mindre. De majd próbálkozom..
2013. szept. 4. 21:17
 3/8 anonim ***** válasza:
meg sportolj valamit, de azt ne várd hogy én találjam ki hogy mit kéne csinálnod
2013. szept. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lány vagy?:)
2013. szept. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendesen kondizom itthon, saját edzéstervem van, nem vagyok se elhízva, szerintem vékony se vagyok, szóval ez nem gond.. Ja és biciklivel járok iskolába ami olyan napi 4-5 KM 2x..
2013. szept. 4. 21:20
 6/8 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok.
2013. szept. 4. 21:20
 7/8 anonim ***** válasza:

Én a hozzád hasonlóknak csak azt tudom ajánlani, hogy többet mozdulj ki. Ezekkel a "csak haverokkal" esetleg találkozni sulin kívül is, és hátha párból barát válik. a suliban töltött idő nem feltétlenül elég, hogy mélyebb kapcsolat alakuljon ki két ember között. 17 vagy és még nem késtél le semmiről. Szép lassan kell haladni, és ha megvan az elhatározás, akkor már csak ki kell tartani. Nem fogsz egyik hétről a másikra megváltozni. Az meg, hogy gyengébb képességű vagy pár másik embernél az ne érdekeljen. Esetleg tanulj többet egy nap, vagy időnként olvass el egy könyvet.

És szerintem te az a fajta ember vagy, aki katasztrófának éli meg, ha valami nem jön össze, vagy beszól neki valaki valamit. Ami nem sikerült, meg kell próbálni megint, aki meg beszólt, azzal nem kell foglalkozni.

2013. szept. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, hát igen én pontosan az a fajta ember vagyok..:)
2013. szept. 4. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!