Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Én tisztára nem vagyok normáli...

Én tisztára nem vagyok normális mostanában. Olyan képzelgéseim vannak, hogy kitör a háború és vagy egyből meghalunk, vagy szenvedés és éhezés következik és végig kell néznem ezt a szenvedést. Mit csináljak, hogy ne legyek ennyire hülye?

Figyelt kérdés
Van hogy csak nézek magam elé és olyan görcsbe áll a gyomrom, hogy egész nap nem is birok enni. A fejem is belefájdul. Úgy Félek. Ha valamit mondanak Itthon, hogy majd nyáron vagy jövőre ez v az lesz, nekem mindig az jut eszembe hogy másoknak Ennyire nem tűnik fel hogy hamarosan lehet ki tör a háború. Kezdek bekattanni :(
2015. febr. 9. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Volt nekem is egy ilyen időszakom amikor naponta cikkeztek az orosz-ukrán konfliktusról, plusz jött mellé még az iszlám is, ugyanezek forogtak a fejemben, de azóta végig gondoltam az egészet.

Az emberek agya be van oltva, hogy ki fog törni a III. világháború, jóslatokból, a Bibliából stb. ezért a lelkük mélyén készülnek rá, folyton résen vannak és készülnek a felkészülhetetlenre. Persze nem lehetetlen, hisz' volt már kettő, nem is annyira rég volt, és még ma is viselik az emberek a nyomait. Ezért valahol normális túlélési ösztön az aggódás, de azt is meg kell értetned magaddal, hogy nem aggódhatsz ennyire napi szinten, mert elveszed magadtól a lehetőséget, hogy most élvezd a hétköznapjaid a családoddal. Háborúra az esély épp ennyire fenn állt mindig is. Most úgy tűnik jobban összejátszanak a dolgok, de az is lehet, hogy csak jobban figyelsz a jelekre mostanában.

2015. febr. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mostanában nem tudok örülni semminek, utálok egyedül lenni, mert akkor mindig ezen jár az eszem. Reggel mikor felébredek ez az első gondolatom. Úgy szégyellem hogy ilyen gyenge vagyok, nem is mondtam Itthon mi bajom van.
2015. febr. 9. 09:30
 3/4 anonim ***** válasza:
9En a helyedben beszelnek egy pszichologussal. Normalis, ha neha az emberben felmerulnek ilyenek, de ha allandoan rettegsz es ez ratelepszik a napodra, az mar nem.
2015. febr. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jövőbe láttál.
2022. szept. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!