Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Velem szemben mindenki tartja...

Velem szemben mindenki tartja azt a bizonyos távolságot. Más is van így?

Figyelt kérdés
Tisztelettudó, másokat tiszteletben tartó ember vagyok. Minden ismerősömmel, sőt az ismeretlenekkel is hihetetlenül előzkeny vagyok. Lányokkal, nőkkel is abszolút udvariasan viselkedem. Igaz van egy olyan rossz szokásom, hogy ami a szívemen, az a számon, vagy ha valami jó poén eszembe jut akkor azt én rögtön kimondom, nem gondolva bele, hogy azzal mennyit árthatok mások lelki világának, de azért ez csak a közeli ismerőseimmel fordul elő többnyire. Na, szóval az a problémám, hogy velem szemben senki sem viselkedik úgy mint ahogy közeli barátok között szoktam látni, hogy ugratják egymást, esetle szidják, ocsárolják a másikat egészséges keretek között, aztán jót nevetnek az egészen. Nekem ilyen barátom sosem volt, és nekem ez valahogy olyan mint ha nem is lennének iaz barátok, csak felszínes haverok, pedig tudom, hogy ez nem igaz, bármikor bármiben számíthatok rájuk és ők is rám. Szóval velem szemben valahogy mindenki tartja azt a három lépés távolságot, megsérteni nem mernek/ nem akarnak. Nem tudom ,hogy értitek-e, hogy mit akarok kihozni a dologból. Szóval van más is ilyen helyzetben? Minek tudható ez be? Csak annak, hogy én is megadom a tiszteletet minden helyzetben vagy más is lehet a háttérben?
2015. febr. 16. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

Némi fogalomzavarban szenvedsz.


1. Te igaz barátokkal rendelkezel, ha oda-vissza számíthattok egymásra. Az, hogy nem poénkodtok egymással az az ő komolyabb személyiségükből adódik. Ha lesz egy olyan igaz barátod is, aki lazább, hülyülősebb, mint te, akkor majd vele röhöghetsz sokat.

2. Csak azért mert azt látod, hogy más srácok ugratják egymást, még nem azt jelenti, hogy barátok is. Lehet, hogy csak haverok.

3. Te félreismered magad! Te nem vagy másokat tiszteletben tartó ember, ha akkor is mondod a poént, ha közben a másiknak a lelkébe gázolsz. Te pont, hogy nem adod meg a tiszteletet másoknak.


Én csodálkozom rajta, hogy egyáltalán vannak barátaid.

2015. febr. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
Az első válaszolóra ne hallgass. Ne aggódj, ha számíthatsz rájuk, illetve még jöhet olyan ember, aki mer téged ugratni. Bár, ha esetleg egy kigyúrt kétméteres gyerek vagy, akkor megértem, hogy miért nem mernek beszólni. :D
2015. febr. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Pedig igaza van az elsőnek, atótl, hogy adod az előzékenyt majd valami ótvar poénnal megbántod őket, na az mindne, de nem tisztelettudó viselkedés. Lehet leőbb gondolkodni kéne.
2015. febr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Lehet, hogy félre ismerem magam valamely mértékben, de annyira nem hiszem, mint ahogy te gondolod/írod. Ezt az ami a szívemen a számon dolgot, viszont tényleg rühellem magamban, próbálok ellene tenni, próbálom tűrtőztetni magam, de sajnos nem mindig sikerül. Természetesen ahol abszolút nincs helye az úgymond "beszólásoknak", ott akkor én is inkább kétszer meggondolom, hogy mit mondjak, vagy inkább hallatok csöndben.

Amúgy pedig, vannak jó páran akik pont ezt szeretik bennem, hogy én mindig megmondom ahogy éppen érzek, gondolkodom másokról, dolgokról. De természetesen izlések és pofonok.

2015. febr. 17. 14:33
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
Az a baj, hogy az emberek nem szeretik hallani az igazat. Ez pedig, csak őket alacsonyítja le, nem téged.
2015. febr. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!