Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet így boldogan élni?

Lehet így boldogan élni?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, tavaly szakítottunk barátommal (fél évig voltunk együtt) , nagyon megviselt, és még most is nagyon hiányzik,szeretem....


Amióta nincs az életemben, az önbizalmam szinte nulla .. nem látom magam egy olyan személynek,akit valaki meg akarna ismerni . Úgy gondolom,a kisugárzásommal elég nagy gond lehet...


Egyetemet most februárban kezdtem el , és azt vettem észre magamon,h nem tudtam beilleszkedni a csoporttársaim körébe... Olyan fura,mert mikor ott vagyok,egyszerűen nem érzek késztetést arra,h ismerkedjek,új barátokat szerezzek.



A szerelmi történetet azért írtam le,mert nagy mértékben kihatással van a jelenemre... Kedvtelen vagyok, szeretnék túl lépni a múlton,de úgy érzem hogy nem megy.


Kezdem megszokni,h alig szólok valakihez az egyetemen , de fejben mindig máshol járok... a múlton.



Mi lenne a megoldás ?


2015. febr. 18. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Az idő lesz a megoldás. Egy idő után fel fogsz szabadulni, elfelejted a bánatodat, és lesz új barátod.
2015. febr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne szomorodj el, szakítás után mindenki átmegy ilyen nehezebb időszakon, plusz neked a képbe benehezít az, hogy stresszes időszakot is élsz, hisz itt az egyetem. Ha még nem tudtál igazán összebarátkozni a csoptársakkal, ne csüggedj, hisz még mindig február van, nagyon friss a dolog. Neked és talán nekik is idő kell ehhez. Van valaki, aki szimpatikus? Végy erőt magadon, hívd meg egy forrócsokira és beszélgessetek. Ha úgy érzed, megnyílhatsz neki, mesélj kicsit a nehézségeidről, így nem ítélnek el antiszocnak, hanem érteni fogják az okát. És az is lehet, hogy kicsit sikerül kijönni a csigaházból. Tudom, hogy azt gondolod, mondani könnyű, de tényleg csak elkezdeni nehéz. Viszont muszáj picit nyitnod, neked is jót tesz és a többieknek is, mert nem könyvelnek el megfejthetetlen csajnak. Jó emberi kapcsolatok nagyon ki tudnak húzni a gödörből, kezdeményezz, még ha nagyon nehezedre esik is. Mit veszítesz?

Emellett javaslom, hogy járj sportolni, szaunázni, szolizni, és szedj Gingko Bilobát meg D3-at. Nem viccelek, csodát tudnak művelni az emberrel.

2015. febr. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi szépen a válaszokat :) !


tudom,h az első lépés a legnehezebb...elkezdeni nyitni , és igyekszem is, csak mint ha hiábavaló lenne.

2015. febr. 18. 20:12
 4/5 anonim ***** válasza:
A beilleszkedés nem is két hét alatt történik meg, senkinek sem. A tavalyi szakítás decembert jelent, vagy egy évvel ez előtt-öt? Szakítás után más is érez így, el kel engedni, és fokozatosan nyitva az újra. Elsősorban most nem párkapcsolatban kellene gondolkodnod. Barátokat szerezni, új hobbit, eljárni szórakozni.
2015. febr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

tudom,h elsősorban inkább új barátok "kellenének", csak ez

tényleg fura,hogy nem érzek késztetést,amikor ott vagyok.


sulin kívül egyébként vannak barátaim, talán nem túl sok,de ők igaz barátok,legalábbis én annak tartom őket..habár már semmit nem lehet tudni, az egyik jó "barátnőm" is tavaly mutatta ki,milyen valójában.

nehezen bízok már az emberekben.

2015. febr. 18. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!