Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet így boldogan élni együtt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így boldogan élni együtt?

Figyelt kérdés
Párom hat évet ült börtönben ezért nem kap munkát. Ezért sajnos nem tudunk házat sem venni és ő gyereket sem akar. Márciusban lesz az esküvőnk. Milyen életünk lesz ìgy?
2015. jan. 23. 13:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Már ne is haragudj, de nekem a legfőbb kérdésem az lenne, hogy miért kapott 6 évet...mert nem mindegy ám
2015. jan. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Ha akar kap munkát, ha mást nem feketén, vagy menjen ki külföldre dolgozni.

Ő gyereket sem akar-de ha jól értem, te akarsz. Ezeket a kérdéseket azért nem ártana esküvő előtt tisztázni.

2015. jan. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
57%

Aki hat évet börtönben ült, az már nagy balhét csinált.

Ha te ezek után hozzámész (egyáltalán összejössz vele), olyan életed lesz amilyet megérdemelsz.

2015. jan. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Attol függ miért ült,mert az nagyon nem mindegy.Azt még átlehet hidalni ha nem ölt rabolt egyéb kemény dolog.ha gyereket egyáltalán nem akar,én nem mennék hozzá.
2015. jan. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
ha igazán szeretitek egymást akkor boldogok lesztek, de azt nem értem ha szeret akkor miért nem akar gyereket ???
2015. jan. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%

Gyorsan válás lesz a vége ennek...


Mi alapján szeretnél házasodni vele? Mire alapozod?


Mert anyagi és alapvető nézetbeli problémáitok lesznek, arra pedig lehetetlen házasságot alapozni.

2015. jan. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
57%
Inkább ne menj hozzá!
2015. jan. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Garázdaság miatt kapott hat évet. Gyereket azért nem akar mert nem akar felelősséget vállalni senkiért.
2015. jan. 23. 13:13
 9/21 anonim ***** válasza:
61%
ha ezt itt kérded, akkor nemértem minek akarsz hozzámenni,csak hogy legyen valakid? vagy az esküvőre/ruhára vágysz?
2015. jan. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
57%
Csodás... De ha hozzámész, akkor érted is felelősséget vállal. Szerintem ne menj hozzá.
2015. jan. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!