Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez lábfétisnek minősül?...

Ez lábfétisnek minősül? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Egyszer feltettem már ezt a kérdést Szerelem, Szex kategóriába, de ott nem érkezett normális válasz, ezért újra felteszem: tehát! Tudom hogy a lábfétis azt jelenti, hogy ha (fiú módon) valaki "szerelmes" a női lábakba. Igen, attól független, hogy milyen nadrág van rajta (szoknya, rövid, hosszú).. de én nem! Nekem csak úgy tetszik, hogy ha a nő/lány hosszú szárú kék farmerba van, és közvetlen a bokájánál ér véget amikor mezitláb van. Ha nem értitek mire gondolok pontosan, itt egy kép példának: [link] de hangsúlyozom, ez csak egy példa! Tök mind1 melyik láynt látom így........ de mondom, ha egy lány csak simán mezitláb van nadrágfajtán függetlenül akkor nem érdekel, de ha így hosszú farmer van rajta, és mezitláb van, akkor a "szerelmet" látom a nő lábába.... valaki segítség? Előre is köszönöm!
2015. febr. 23. 20:05
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Jah, és kihagytam h 14 éves fiú vok.
2015. febr. 23. 20:06
 2/26 anonim ***** válasza:
és ilyenkor melyik rész tetszik a lányon pontosan?
2015. febr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
A talpa és az ujjai.
2015. febr. 23. 20:13
 4/26 anonim ***** válasza:
akkor ja, habár ilyenről még nem hallottam
2015. febr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Én magam se, ezért kérdeztem meg, mert már 10 éves korom óta vagyok így...
2015. febr. 23. 20:35
 6/26 anonim ***** válasza:
hát akkor viszont nem. mert aki lábfétises, az már kezdettől olyan. inkább úgy mondom, h fogalmam sincs
2015. febr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Egyszer, még amikor nem is tudtam h mi az a lábfétis, és még nem is hallottam róla, akkor is megkérdeztem hasonló módon, és asszem valaki azt írta hogy "lehet h lábfétis, vagy csak ez a PÁROSÍTÁS jön be"..... nem tudom, de elég fura parosítás így-is úgy-is a Farmer+Talp...
2015. febr. 23. 20:41
 8/26 anonim ***** válasza:
szerintem nem a párosítás fura, hanem, h 10 éves korod óta kezdett el tetszeni. azelőtt nem is érdekelt?
2015. febr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nem, úgy kezdődött, hogy egyszer tesi óra után (10 évesen) az egyik lány osztálytársam úgy jött be miután átöltözött, hogy így volt farmerba+mezitláb, és csak az osztályba húzta fel a zokniját és a cipőjét, és amint végigfigyeltem, ahogy húzza a zokniját a lábára, és félig mezitláb volt, akkor kezdtem el érdeklődni eziránt...... furi, ugye? Azelőtt fel se tűnt....
2015. febr. 23. 20:49
 10/26 anonim ***** válasza:
hát ez elég érdekes. nem hallottam még olyanról, h ilyen időközben kialakul valakinél. valaki vagy alapból ilyen, vagy nem. meg a párosításról sem hallottam még. szal fogalmam sincs, h ez mi. de biztos jó :D
2015. febr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!