Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez lábfétisnek minősül?...

Ez lábfétisnek minősül? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Egyszer feltettem már ezt a kérdést Szerelem, Szex kategóriába, de ott nem érkezett normális válasz, ezért újra felteszem: tehát! Tudom hogy a lábfétis azt jelenti, hogy ha (fiú módon) valaki "szerelmes" a női lábakba. Igen, attól független, hogy milyen nadrág van rajta (szoknya, rövid, hosszú).. de én nem! Nekem csak úgy tetszik, hogy ha a nő/lány hosszú szárú kék farmerba van, és közvetlen a bokájánál ér véget amikor mezitláb van. Ha nem értitek mire gondolok pontosan, itt egy kép példának: [link] de hangsúlyozom, ez csak egy példa! Tök mind1 melyik láynt látom így........ de mondom, ha egy lány csak simán mezitláb van nadrágfajtán függetlenül akkor nem érdekel, de ha így hosszú farmer van rajta, és mezitláb van, akkor a "szerelmet" látom a nő lábába.... valaki segítség? Előre is köszönöm!
2015. febr. 23. 20:05
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Csak remélem ez sosem derül ki, hogy minden velem egykorú fiú mellekről és popsikról álmodozik, én meg arról h megnyaljam egy farmeros nő talpát....
2015. febr. 23. 21:00
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
nekem lábfétisem van, de én leszarom, h ki mit gondol róla
2015. febr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Olyan helyzetbe, mint nekem, vagy simán, tök midn1 milyen módon látsz lábakat?
2015. febr. 23. 21:04
 14/26 anonim ***** válasza:
nekem nem kell feltétlen ez a farmeros figura. jó bárhogy
2015. febr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Jah és 1 valamit kihagytam, de ez már így kicsit nevetséges lesz: Nem teljesen elég csak ha farmerba van + mezitláb, hanem még jobb ha még lábszaga is van......
2015. febr. 23. 21:08
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
olyanról már hallottam, mondjuk nekem az nem jön be. de egy csomó lábfétisesnek bejön
2015. febr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Mármint a lábszag?
2015. febr. 23. 21:10
 18/26 anonim ***** válasza:
elvileg ja
2015. febr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
De amúgy most mind a 9 válasz a tied, vagy válaszoltak másom is? (nem baj ha igen, csak kérdem)
2015. febr. 23. 21:14
 20/26 anonim ***** válasza:
mind az enyém :D
2015. febr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!