Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért morzsolódik mindenki le...

Miért morzsolódik mindenki le tőlem mindig?

Figyelt kérdés

Nem értem,régóta nem...egy helyes,kedves,szolid,kisugárzó nő vagyok,jókat tudok beszélgetni többnyire mindenkivel,úgy érzem szeretnek az emberek,jól tudom,hogy mindenki így érez,de ez több ennél...ha itt felteszek kérdést aktuálisat,és jol megfogalmazottat egy pár válasz erejéig írnak rá,válaszolok,reagálok,majd eltünik mindenki,nem is érkezik több válasz sem,mindig őszinte,de tisztelve reagálok

Így van a magán életrmben is,okot sem adok arra,hogy elforduljanak,nekem mindenki véleménye,érzése számít,a külsőmre is azt mondják helyes vagyok..kritikis szemmel vizsgáom magam,de nem értem

Sajnos így vagyok a kapcsolatokkal is ...nem is ismerkedem már...találkozóig el sem jutok...hónapokig tartó ismerkedés után,csak eltünik mindenki,persze senki nem tökéletes...valaki tudna segíteni?



2015. febr. 24. 18:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Kor? Szeretnél egy őszinte emberrel beszélgetni facebookon? :D
2015. febr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mivel semmi közünk egymáshoz teljes mértékben őszinte leszek hozzád, mert nem fog változtatni az életemen. Kérdés, hogy szeretnéd e . Első voltam
2015. febr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nincs,nem szeretem a favebookot,de szeretnék egy megbízhatóval végre igen:)

27 vagyok

2015. febr. 24. 18:35
 4/18 anonim ***** válasza:
Én 20F vagyok. Így is érdekel? Ha igen, hol szeretnél?
2015. febr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Itt szerintem csak azért, mert mindenki megy a dolgára.

Te is szoktad őket keresni?

2015. febr. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Szívesen megismernélek,de más korosztály vagyunk...

Beszélgetni persze lehet:)

2015. febr. 24. 18:40
 7/18 anonim ***** válasza:
Különben itt én se nagyon nézegetem vissza a megválaszolt kérdéseimet 2-3 napon túl vagy 5-6 válasz után.
2015. febr. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Természetesen,egy kapcsolat csak így működik,inkább engem nem keresnek,mint fordítva...
2015. febr. 24. 18:41
 9/18 anonim ***** válasza:

Ezekből az információkból nagyon nehéz megállapítani, hogy mi lehet az oka.

Ami a gyakori kérdéseket illeti, azt tapasztalom, hogy többnyire nagyon gyorsan "kivesézünk egy kérdést", aztán jöhet az új kérdés.Itt is rohanunk mint más területeken.

Ritka az hogy igazán belemélyedjünk egy egy témába.

Az hogy a "magánéletedben" miért van így , nem tudhatom.

A megadott infókból csak tippelni tudnék. Hát az meg ,..vagy bejön,vagy nem.

Ha tippelnék azt mondanám,hogy nekem úgy tűnik fontos lehet neked ,hogy kedves legyél , szerethető legyél, tisztelettudó, stb. Eltudom képzelni hogy ilyen lehetsz , de pl. egy kapcsolathoz több kell.Lehet hiányzik belőled valami "élettelibbség"? Illetve ha ott van benned talán nem mered megélni?

pl. Fel mered vállalni az árnyoldaladat? Mindenkinek van. Mersz egy kicsit vadabb, harciasabb, vagy ellentmondóbb lenni?

Remélem érted, hogy mire gondolok.

2015. febr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy írtál..a gyiken azt gondoltam lenyugodni jön az ember..én legálábbis ezért..

Ha az amiket kérdezel bennem vannak e,attól félek pont ezért a sóért tünnek el...nyílván itt nem fogok minden tulajdonságomat leírni,és én is azt gondoltam,hogy ezek az előnyeim lesznek..nem vagyok egy cica baba típus,de ez a só bennem van,mégcsak azt sem tudom mondani,hogy nem lennék olykor rejtély,amiket írtál,hogy életunt annak az ellentéte vagyok,én nem vagyok bulizós,nem vagyok kapcsolatfüggő sem,egyszerűen nem értem..jól érzem magam nagyon,szeretek élni,az ízeket,illatokat,a zenét,a mozgást,a színeket,pillanatokat..lehet ez unalmas mindenkinek...aki nem beszél ocsmányul,aki nem szeretne szerepelni,aki lelki,érzelmi beállítottságú,aki nem fél a konfliktustól,kiáll az igazságérzetérr,elvei vannak,erkölcse az nem kell senkinek..fel sem foghatom ...

2015. febr. 24. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!