Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért morzsolódik mindenki le...

Miért morzsolódik mindenki le tőlem mindig?

Figyelt kérdés

Nem értem,régóta nem...egy helyes,kedves,szolid,kisugárzó nő vagyok,jókat tudok beszélgetni többnyire mindenkivel,úgy érzem szeretnek az emberek,jól tudom,hogy mindenki így érez,de ez több ennél...ha itt felteszek kérdést aktuálisat,és jol megfogalmazottat egy pár válasz erejéig írnak rá,válaszolok,reagálok,majd eltünik mindenki,nem is érkezik több válasz sem,mindig őszinte,de tisztelve reagálok

Így van a magán életrmben is,okot sem adok arra,hogy elforduljanak,nekem mindenki véleménye,érzése számít,a külsőmre is azt mondják helyes vagyok..kritikis szemmel vizsgáom magam,de nem értem

Sajnos így vagyok a kapcsolatokkal is ...nem is ismerkedem már...találkozóig el sem jutok...hónapokig tartó ismerkedés után,csak eltünik mindenki,persze senki nem tökéletes...valaki tudna segíteni?



2015. febr. 24. 18:22
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
A kérdéstnem azért írtam ki,mert nem jó egyedül...minden lehet kellemes,és jól vagyok,csak nem értem,miért ilyen felszines mindenki..
2015. febr. 24. 19:06
 12/18 A kérdező kommentje:
Ami az ellentmondást illeti,vadságot sokszor megütöttem a bokám ezért,belém magyarázták,hogy na eztkell levetköznőd,merrt sosem lesz senkid,így kiölték egy fokig..tudni kell hogy lehet hohy kedves tisztelettudó vagyok de temperamentumos
2015. febr. 24. 19:13
 13/18 anonim ***** válasza:

Szívesen.:)


Amiket a továbbiakban írsz az akár nagyon kedvező is lehetne.Valami oka mégis lehet , hogy "lemorzsolódnak tőled".

Gondolod, hogy ilyen egyszerű a válasz, hogy "ennyire felszínesek lennének az emberek"?

Biztos vagyok abban ,hogy nagyon sok ember létezik aki nem mondható nagyon felszínesnek.Talán akkor onnan kéne megközelíteni, hogy "miért fogod ki a felszínes embereket"?

Azért én ezzel a "felszínes " kifejezéssel óvatos vagyok mindig.Sokszor nagyon relatív , hogy mi is az a felszínesség.

2015. febr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

:)

Szerinted mi a felszínesség?

Számtalanszor felteszem magamnak ezt a kérdést,hogy tényleg ennyi felszines ember létezik,vagy én fogom ki,de az nemblehet,hogy én vonzom be ...ezek szerint én...

Azt is tudom,hogy nem alaptalan a kérdés,és a tapasztalat is azt mondja,meg a nőké,hogy nayon sok megbízhatatlan,cserbenhagyó férfi létezik,persze nő is..mindenkét nemnél vannak problémák...

2015. febr. 24. 19:33
 15/18 anonim ***** válasza:

Jó kérdés!.:)


Én sokáig azt gondoltam magamról, hogy nem vagyok felszínes. Aztán amikor igazán megtapasztaltam ,hogy mi is az a "mély érzés" akkor döbbentem rá , hogy többnyire felszínes voltam , illetve vagyok.

2015. febr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Én is erről beszélek...miest mélyebb lelkibb beszélgetés van,mindegyik menekül...azzal kezdem,hogy legyen őszinte,nem baj,ha valami nem tetszik,ha elköszön...szíve joga..csakne szonélkül...nem lehet komolyan,érzelmileg,lelkileg közelíteni,mert az unalmas,vagy ciki,vagy nem tudom,emiatt is tünt már valaki szó nelkül,aki végig őszinte volt velem...

Még nem sikerült erről beszélnem senkivel...sajnos ez a korszak jellemzője,mindenkinek a külső,önös érdekek számítanak..itt megis rekednek...mit ér ma a hűség,vagy a másik támogatása,a közös építés,a gondok leküzdése...ehelyett inkább elfut m

2015. febr. 24. 20:01
 17/18 A kérdező kommentje:
Elfut mindenki...bocsánat elküldte magát:D
2015. febr. 24. 20:02
 18/18 anonim ***** válasza:

ezt a kérdést én is kiírhattam volna :(

én sem tudom, miért van ez. lassan már azt kezdem gondolni, hogy nem vagyok érdemes még az emberek barátságára sem. :/

22/L

2015. febr. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!