Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet ezt épp ésszel...

Hogy lehet ezt épp ésszel felfogni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem,utálom az embereket...hányingerem van...

Kilépek az ajtón,minden merő gyász,gyűlölet,indulat fásultság egy mosolyt nem bír senki ereszteni..bejövök ide kérdezni..mindenki tisztelet a kivételnek,mert az mindig van..

Kötekedő,lekezelő,elemezgető,bántó,okoskodó,nem is célja a segítő válasz,de még elsem olvassa!

Bekapcsolom a tévét a kereskedelmi magyar honcsatornákra

Megy a butaság,a leigázás,hatalommánia,pénzbálványozás,lopásoj,sikkasztások,sztárolások

Munkahelyen megy a könyökölés,szadizmus,kihasználás,profitnyomás,megvesztegetések..

És azt kérdezi mindenki,hogy jutottunk el ide?Borzasztó!Katasztrófa!



2015. febr. 27. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Túlságosan negatív vagy. Elhiszem ezt látod meg érzed, másnak se jobb hidd el. De nem ide írja le. És nincs más megoldás mint lásd meg azt a kicsi szépet és jót! Főleg ha van párod akivel megoszd és szeretheted.:)
2015. febr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Miért hova írjam?

Látod pont erről beszélek,megmondod,hogy mit hova írjak...mi ez ha nem kötekedés szerinted?

Negatív vagyok mert negatív a tapasztalatom...nyilván nem lehetek pozitív,ez teljesen logikus...nem mosolygok amikor nincs itt az ideje...és miköze van ennek a témának a kapcsolatokhoz?

Köszi a semmit...

2015. febr. 27. 13:46
 3/11 A kérdező kommentje:
Ne itt mosolyogj odakinn hogy lássák..ott kell!!;)
2015. febr. 27. 13:47
 4/11 anonim ***** válasza:

Az elso nem akart mrgserteni teged, es most ugyan azt csinalod, amire fent panaszkodsz...

Eloszor a sajat fejedben kell rendet rakni.

Egyebkent igazad van. Engem is nagyon elkeserit, h merre tart a vilag. Haboruk, egymason atgazolas stb.

Majdnem minden nap eszembe jut ez a kerdes, h mi valtja ki az emberekbol ezt a viselkedes? Alapbol rosszakk lennenk?

Nekem volna igenyem egy masfajta eletre, ahol egymast segitve, szeppe teve a kornyezetet elhetnenk boldogan azt az x evet, ami megadatik. De sajnos nem ugy nez ki, h a kozeljovoben valtozasok lennenek.

Lehet gyartani teoriakat, h mi az ok. Penz? Hatalom? Szeretetlenseg? Fogalmam sincs, de nagyon szomoru, h ilyen az elet. :(

Annyit tudok tenni szemely szerint, h megprobalom belekepzelni magam masok borebe. Elkepzelni a hatteruket es keszakarva nem fajdalmat okozni senkinek. Ha mindenki csak egy picit is igy allna hozza, maris szebb lenne a vilag.

2015. febr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

(#1. vagyok)

Ha nem tudod értékelni a válaszom, és pont te kötekedsz akkor sajnálom! Lehet lepontozni és pattogni mint írta a következő de akkor se fog változni semmi! Ugyan így besült, arrogáns, pattogós, negatív személy maradsz! Gratulálok! Biztos nincs ki meghallgasson és tanácsot adjon...

2015. febr. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Én kötekedem,amikor azt írod válasznak,hogy ne ide írjak..ez nem gyik??

Látod szerintem te higgadj le,mert pont olyan lettél,mint akiket írtam...még az első választ pozitívra értékeltem,mostmár meggyőztél,hogy nem vagy az!!


Kettes neked köszönöm,és én ilyen világot képzelek,probálok belelátni életekbe,de a megnyilvánulás senkinek nem elnézhető..köszi!

2015. febr. 27. 14:07
 7/11 anonim ***** válasza:

Hany eves vagy kerdezo?

Amugy a masodik vagyok megint.

Az a baj, h most fullon vagy ezekkel a negativ dolgokkal, tapasztalatokkal es mar mindenkiben azt latod, h tamadni akar.

Az elso talan eleg szerencsetlenul fogalmazta meg a gondolatait, de en latom, h nem banto szandekkal.

Ez szuli a negativ korlancot. O valaszolt valamit, aztan te is es most ott vagyunk, h online kepesek voltatok osszekapni.

Egyszeruen ezeket a dolgokat meg kell tanulnod elengedni a fuled mellett.

Jajj, ne tudd meg regen milyen idegbeteg voltam. Minden ilyen szituacioban agyverzest akartam kapni. Miert ilyen bunko a kollegam? Miert nem fogadta a koszonest a hulye boltos? Stb. Ide feljonni kesz ongyilkossag volt. Mar szanalok, a sajat magam vedelme erdekeben.

Idegeskedni annyi, mint masok hibaja miatt magadon bosszut allni. Milyen igaz.

Te csak magadra figyelj, senki masra! Senkire es senki eletere nincs befolyasod, csakis sajat magadra! Csinald meg magadnak a nyugalom szigetet, es oda bujj el feltoltodni.

2015. febr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Köszönöm tanácsaidat,tapasztalatodat,segítőszándékodat:)

Lehet,hogy idegesnek látszom,de nem vagyok az...az lehet,hogy akaratlanul is ki van élezve erre az ember,de nem viszem túlzásba te példáid engem nem is gondolkodtatnak el..én láttam a jó indulatot is,de érdekes,hogy erről beszélek és ez a legfontosabb észrevétel,mégha jogos volna..tehát a indulat és az önvédelem két dolog,és igenis hajlamosak elnyomni egymást az emberek..ahogy láthatod,tehát nem hiszem,hogy az én reakcióm a mérvadó,vitaindító...Megfogom magam védeni a érthetetlen emberek elött,legkózelebb majd máshol próbálkoznak...nem tartozom nekef elszámolással mégha tündi bündi vagy akkor sem:)

Az a gond,hogy egyoldalú megnyilvánulásod mellé ha szeretn€k sem fogok álkni,de gondolom te is így lennél ezzel

Szép napot!Minden jót:)

2015. febr. 27. 14:34
 9/11 anonim ***** válasza:

Azt tudjak elnyomni, aki hagyja magat.

Es ha ugy is van, ahogy gondolod, h meg kellett vedeni magad az elsotol, akkor nem gondolod, h "atveve a stilusat" te magad is ugyan oda "sullyedtel le"? Es nem lehet, h o is mastol kapta ezt es hordozza korbe-korbe, mint "onvedelmi mechanizmust"?

Nem kell ra valaszolni, csak majd gondold vegig.

Neked is minden jot! :)

2015. febr. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De hadd válaszoljak,mert megint egyoldalú vagy...nem tudom én nem olvasok olyat,hogy minősítettem a másikat...én annyit írtam,hogy ez nem ide illő reakció..a minősítés onnan jött..tehát odakéne címezned...semmu bántót tölem nem olvastál...csak megvédtem önmagam,nem tudom így egyoldaluan eleve mi közöd ehhez,de ha már beleszólsz a tanácsok mellett nem lehetsz elfogult,egyoldalú...szerintem te gondolkodj el ezen..ezekután az okoskodó cédulát megkapod tőlem...jobb lett volna a pártatlanság...de még igazad sincs...
2015. febr. 27. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!