Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem bírom már ép ésszel...

Nem bírom már ép ésszel felfogni az életem alakulását! Mit tudnék tenni? Ugye semmit?

Figyelt kérdés

Ha benyugtatózom magam,az csak pàr óráig ad tüneti kezelést.A kivàltó okokat nyilvàn nem szűnteti meg.Nek bírom már felfogni ép ésszel a sorsom!Nincs mit tenni,igaz?!

Amúgy halott családtagok,nagyon rossz egèszsègügyi állapot,normàl fizető àllàs megszűnéséről van szó többek között.SzÓval esélytelen minden.2 éve úgy èlek màr,hogy majd lesz valahogy,de nem bìrom!Segítsetek!(Ja,amúgy el sem hinnètek hàny éves vagyok.Ez a legnagyobb baj.Màs korombeliek nagy àtlaga gondtalan,egèszsèges,én meg nem.)


2014. dec. 5. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Amitol nem ol meg, attol erosebb leszel.
2014. dec. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az életben nem csak a rosszra koncentrálunk...úgy persze, hogy elviselhetetlen. Kitartást kívánok neked, ha erős vagy túljutsz ezen a szakaszon.
2014. dec. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

7,5 éve tart ez a szakasz,szóval nem csoda,hogy teljes roncs vagyok.Nem volt normális gyerekkorom,sem tinikorom.

Amúgy első!Ez az ember szemèlyiségètől függ sajnos.Nem mindenkit erősítenek a tragédiák,valakit lerombolnak.Velem az utóbbi törtènt,történik sajnos.

Kettes!Köszönöm a kedves szavakat,de nem úgy nèz ki,hogy bàrmi is vàltozni fog.Vannak dolgok,amiken szánt szándékkal sem lehet változtatni.

2014. dec. 5. 22:50
 4/4 anonim ***** válasza:
nem tudsz tenni semmit
2015. máj. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!