Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet ezt épp ésszel...

Hogy lehet ezt épp ésszel felfogni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem,utálom az embereket...hányingerem van...

Kilépek az ajtón,minden merő gyász,gyűlölet,indulat fásultság egy mosolyt nem bír senki ereszteni..bejövök ide kérdezni..mindenki tisztelet a kivételnek,mert az mindig van..

Kötekedő,lekezelő,elemezgető,bántó,okoskodó,nem is célja a segítő válasz,de még elsem olvassa!

Bekapcsolom a tévét a kereskedelmi magyar honcsatornákra

Megy a butaság,a leigázás,hatalommánia,pénzbálványozás,lopásoj,sikkasztások,sztárolások

Munkahelyen megy a könyökölés,szadizmus,kihasználás,profitnyomás,megvesztegetések..

És azt kérdezi mindenki,hogy jutottunk el ide?Borzasztó!Katasztrófa!



2015. febr. 27. 13:30
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Amúgy magadnak mondasz ellent most álljak ku magamért hogy ne nyomjanak el...vagy ne adjuk tovább a vitát?

Mondjuk én nem adtam tovább...ez a gondolattal máskülönben egyetértek..elnyomni bárkit lehet,nem is szabad hagyni...

2015. febr. 27. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!