Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Nem bírom ép ésszel felfogni,...

Nem bírom ép ésszel felfogni, hogy valaki macskájának, kutyájának, egyéb állatának baja esik, és itt nyihog gyakorin, hogy mit csináljon vele?

Figyelt kérdés
Komolyan ennyi esze nincs az embereknek, hogy állatorvoshoz elvigyék? Meg azon nyekeregnek, hogy nincs pénz, nincs pénz, hát én inkább egy hétig nem eszek, ha a cicámnak gondja van, viszem dokihoz és kinyögöm! Miért ilyen önzőek és nemtörődömök az emberek? Legszívesebben jól képen törölném az ilyet és az állatorvosig rugdosnám a hülyéjét! Ti is?
2013. aug. 17. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
és sajnos rengeteg ilyen kérdés van,főleg macskásoknál.
2013. aug. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem is nagyon zavar!Én is inkább nem eszek,inkább viszem őket dokihoz,ha meg nincs pénz hitelbe.Ez számomra nem kérdés.
2013. aug. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan esetek, amikor csak a gyereknek tűnik fel, hogy az állatnak baja van, a szülők pedig tesznek rá. A gyerek tanácsot kér, ezt megértem.

Aztán van olyan eset is, amikor valaki faluban lakik és pont aznap nincs állatorvos vagy messze van a várostól és nem tud bejutni.

2013. aug. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3

Az első mondatoddal egyetértek, rettentő szomorú, ha a szülők tesznek az egészre, a gyerek meg szeretne tenni valamit és nem kap segítséget.

A második esetben viszont nem értek egyet. Én is falun lakok, de megoldom, a szomszéd faluban rendel állatorvos, ha nem, akkor viszem a városba, mert van állatorvosi ügyelet is. Ha kell, kérek fuvart és kifizetem az üzemanyagot, ha nem épp akkor, akkor akkor, amikor van pénzem, de ha akarom, mindent meg lehet oldani szerintem. Vagyis úgy veszem, ha én meg tudom oldani, akkor bárki meg tudná, ha akarná, mert éppenséggel nekünk is kilóg a sejhajunk a nadrágból, nem is kicsit.

2013. aug. 22. 15:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyre gyakoribb, hogy itt nyihognak, de már szinte mindenen: múltkor a kérdező volt beteg, és nem ám orvoshoz menne, nem, itt nyihog. Nekem meg kihullik a hajam, annyi az élhetetlen ember.
2013. aug. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!