Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy nevezzem azt az embert,...

Hogy nevezzem azt az embert, aki nem tud szembenézni az általa megsértett emberekkel és beismerni a hibáját?

Figyelt kérdés
Aki mindig elbújkál a konzekvencia elõl, vagy nem reagál a szembesítésre, vagy hazug kifogásokat talál.
2015. márc. 3. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:

én féregnek szoktam nevezni az ilyent de mióta a lányom is kezd ilyenné válni azt hiszem át kell gondolnom a dolgokat.

mivel a lányom ezért elfogadom, még ha egy seggarc is.

de egyébként az életben passzióból nagyon durván ki szoktam ezeket az embereket csinálni ha van rá lehetőségem.

a "kivégzés" alól egyedül a lányom kap felmentést.

2015. márc. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Féreg, ez találó. Talán én vagyok túl naiv, és elhiszem, hogy az élet majd vissza fizeti neki, bár tudnám a módját, hogy lehetne "kicsinálni" az ilyet, aki csak árt a világnak és röhög utána!

Ne aggódj, ha a lányod tini még, akkor õ még alakulhat, csak sokat beszélgessetek.

Köszi a választ.

2015. márc. 3. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!