Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Össze tudtok álítani egy...

Össze tudtok álítani egy kérdésort ami alkalmas vad idegen emberek meg ismerésére?

Figyelt kérdés
2015. márc. 4. 00:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Most nem mert nagyon fáradt vagyok, de a zenei ízlésére rámennék nagyon az illetőnek. Kedvenc legszebb dal, kedvenc legszomorúbb dal, kedvenc legvidámabb dal, kedvenc dalszöveg, stb.
2015. márc. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Attól függ mit akarsz megtudni róla. Ha mindent, akkor nagyon hosszú lesz a kérdőív :)

Foglalkozással kapcsolatban lehet pl hogy miért azt választotta, mit csinálna igazán szívesen, ha bármi lehetne. Mit változtatna a jelenlegi pozícióján/munkakörülményén. Milyen a viszonya a munkatársaival.

Hasonló a családjával kapcsolatban, kivel a legjobb/legrosszabb a viszonya, miért.

Hova menne el nyaralni, vagy hol élne ha bármit megtehetne.

Milyen személyiség, mondjon magáról jó és rossz tulajdonságokat, akár a külsejével kapcsolatban is (min változtatna, mi tetszik).

Írjon a kedvenc zenéjéről, filmjéről, könyvéről, verséről.

Mit próbálna ki szívesen, pl sportot vagy stílust.

Persze ez csak akkor ér valamit, ha őszinte az illető.

2015. márc. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Persze, csak 50 oldalasnak kell lennie.
2015. márc. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
kösz az eddigi válaszokat látom van azért olyan is aki nem 50 as Diploma munka ként fogja fe. Azért kíváncsi volnék mit írnál le abban az ötven oldalban nagy okoskám. Az ilyeneknek csak a szálya jár de ép ésszel képtelen átgondolni hogyan is kéne teljesíteni egy kérést!
2015. márc. 4. 13:32
 5/11 anonim ***** válasza:
Félreértetted. 50 oldal csak a kérdéslista lenne:D
2015. márc. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyébként meg "szája" és nem "szálya". A kérdése pedig nem szokás teljesíteni:)
2015. márc. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Inkább mondjatok pár ötletet nem értem az itteni embereket kérdeztem valamit ere csak flegmáztok.Nem hinném hogy 50oldalas kérdésor kéne be érném egy fejben tartható készlettel.
2015. márc. 5. 00:59
 8/11 A kérdező kommentje:
Gondoltam am legyezőre is ha lehet olyat pl van pár fő kérdés amik stratégiai pontként működhetnének és minden kérdés további kérdésekre lehetne bontani. Mondjuk 5fő kérdészakasz amikel egyre közelebb kerülök a másik világához a szakaszokon való előre haladást segítenék az al kérdések.Csak nemtom mik a legfontosabb kérdések ebben a sorrendben. Pl elsőszakasznál talán nem is a másikról kéne elsőre érdeklődni mivel vad idegen esetében ez furcsa lehet. Hanem valami lényegtelenebb dologról.
2015. márc. 5. 01:07
 9/11 A kérdező kommentje:

Vagy egy rövidebb kérdéséma amit lehet követni pl 2percenként egyet azzal a célal h mire a végére érek viszonylag jól meg ismerem.


Innen jön az ötlet h ennyi erővel akár azt is kérdezhetném h mik a leg fontosabb dolgok amiket meg kell tudni ha vad idegennel ismerkedünk? Ki mit gondol?

2015. márc. 5. 01:12
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lehetne tölteni azt az 50 oldalt. De nem értem, minek ez neked? Hiszen az "alap" kérdéseken túl már kell lenniük személyes kérdéseknek is, amit nyilván nem fognak megválaszolni egy vadidegennek, hiszen ők nem ismernek téged! Az ismerkedés kölcsönös, nem állhatsz neki egy kérdéssorral. Minden ismerkedés különböző, az irányítja a vonalát, hogy a két felet mi érdekli, miről hajlandó beszélni a másiknak. Ha nem alakul ki közös érdeklődés, vagy bizalom, akkor megreked az beszélgetés és az "alany" már sértőnek fogja érezni, hogy kérdéseket szegezel neki, kutakodsz a magánszférájában.
2015. márc. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!