Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szakitanom kéne?

Szakitanom kéne?

Figyelt kérdés
A párommal 4éve vagyunk együtt.Az anyukája sajnos fél éve meghalt.A párom nálam lakik a családja 30km-re.(a nevelő apja és a tesója)na szóval az a helyzet,hogy mióta meghalt az édesanyja azóta mi intézünk szinte mindent..temetés,papírok,de a tesója ésa n.apának is.Oké ez még érthető mert a n.apa most beteg és nem nagyon tud menni így őt megértem.Nem is ez a fő gondom,hanem hogy mmúltkor szinte leletünk cseszve mert nem mentünk egy hétig és nem váltotta ki neki senki a gyógyszerét.Meg hogy mi sose megyünk mikor hozzáteszem azelőtt volt hogy csak havonta egyszer mentűnk jó esetbe..Amikor meg megyűnk megkérdezik mit fözenek,de persze általában mi fözük meg..és még csak szinte nem is ez a legnagyobb gondom hanem a párommal heti 2napot tudnánk együtt lenni de az utobbi időbe ezzen a két napon mindig lent voltunk mondtam neki az egyik napot legalább töltsük együtt mert így is elég rossz a kapcsolatunk mostanában..De úgyan úgy lementük újra és újra egyszer nem mentünk de az azért volt mert nem volt rá pénzünk..Nem érzem boldognak magam nem segíteni nem akarok csak szerintem vagy nem akar velem lenni a párom vagy haza kéne küldenem és segítsen nekik.De sokszor azért is boszant mert lemegyünk mi megfözünk netezik tv zik majd jövünk..egyébként meg sehova nem megyünk
2015. márc. 5. 18:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Mit tegyek?
2015. márc. 5. 18:34
 2/3 anonim ***** válasza:
A tesója semmit se intéz neki? Mennyire magatehetetlen az apja? Szerintem próbáld rávenni, hogy jobban felosszák a tesójával a teendőket, esetleg szociális ellátást igényelni a számára. Szerintem lepd meg a párod egy wellness hétvégével (kuponnal nem olyan drága). Ott ki tud kapcsolni (gondolom szüksége is van rá mindkettőtöknek), és vesd fel a témát, valószínű jobban vevő is lesz rá.
2015. márc. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen rosszvhelyzetben el tudom kepzelni, h nekem is elmenne mindentol a kedvem, neki megvfelborult az egesz elete az anyukaja halalaval, szoval fokozatosan szepen mondogasd neki, h legyenek mar kozos napjaitok
2015. márc. 6. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!