Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem értem a barátomat. Szakíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a barátomat. Szakítanom kéne vele?

Figyelt kérdés

9 hónapja járunk, egy idősek vagyunk (22). Alig csinálunk közös programokat. Àltalában én találtam ki valamit Mindig. Eljön velem de ha drága a belépő valahahova vagy ilyesmi akkor már nem jön el, ezért kültèri rendezvényekre szoktamt őt hívni legtöbbször de szerinte hülyeség, tőt nem érdekli. Alig van közös erdeklodesi körünk, ha kérdezem hogy ő mit szeret az a válasz hogy sokmindent ami érdekli. Hát köszi.... szoktunk együtt bringázni mozizni sétálni de kb ennyi.

Emellett normális dolgokról alig beszélgetünk, csak nagyon ritkán mesél mondjuk azőo èletfelfogásáról...eléggé magának való ... kb mndent ki kell belőle húznom.Ő marhára meg van elégedve azzal hogy otthon ül és

játszik a gépennén meg tvzek aztán összebuj

unk vagy valami. De nekem ez marha unalmas kezd lennisés az èrzèseimben se vagyok bizgos. Amolyan se vele se nélküle állapot.


Nagyon gyerek még....de emellett már firtatja hogy költözzünk össze majd ha lesz normális munkánk. gondoskodás se nagyon alakult még ki nála nem volt sok barátnője csak futó kalandjai. Én vagyok az első komolyabb az életében

Mit tegyek ? ???



2014. szept. 17. 22:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennek nem lesz jó vége. Keress mást!
2014. szept. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 RRR ***** válasza:
mivel benned felmerültek ezek a kételyek és ő se változik,szerintem vége van ennek a kapcsolatnak
2014. szept. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
kicsit ismerős a szituáció :D.. szerintem csak addig maradj vele ameddig jól érzed magad..aztán ha már nem akkor keress egy jobbat akivel több a közös van bennetek..én így gondolkozok..erről szól a párkeresés :)
2014. szept. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igyekszik de sztem nem elegge. Nekem az nem eleg hogyha csak azert jon el hogy en oruljek neki kozben unja az egeszet. Akkor inkabb ne is jojjon....
2014. szept. 17. 23:06
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se lesz jó vége. Nem passzoltok össze... Ő otthonülő típus, akinek nincs különösebb szüksége a külvilágra, elvan az ő kis "birodalmában", Te viszont inkább eljárkálós típusnak tűnsz, aki szeret programokat csinálni, szórakozni, stb. Legalábbis nekem ez jött le a leírtakból.

Szóval ez már így alapvetően nem illik össze, és e mellé az egész mellé jön még az is, hogy közös érdeklődési körötök is alig van, plusz Te magad sem biztos abban, hogy mit is érzel/mit is akarsz.


Szerintem beszéljétek meg őszintén a dolgokat és döntsetek. Talán tudtok közös kompromisszumokat hozni, és jobban "összemelegedtek", bár 9 hónapja azért ez már megtörténhetett volna. Ha tényleg nem működik, akkor viszont szakítsatok, mert egyikőtöknek se lesz jó így.

2014. szept. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Voltam én is ilyen kapcsolatban. Komolyan olyan volt ezt a kérdést olvasni, mintha az akkori önmagamat hallgatnám. Két opció volt, vagy otthon ültünk, vagy ha elmentünk otthonról, akkor meg hiszti volt mindig mert ő szorongott, nekem meg lelkiismeretfurdalásom volt, hogy miért rángattam el magammal. Nem mertem szakítani, mert azért szerettünk egymást csak éppen nem illettünk össsze-aztán vége lett, de sok veszekedést, csalódást meg lehetett volna spórolni ha előbb lépük.


Azt tanácsolom menekülj.

Ha ő introvetált, te meg extrovertált típus vagy, akkor soha a büdös életben nem lesz olyan program ami mindkettőtöknek igazán, teljes szívből élvezhető.

Kompromisszumot kötni lehet, de ha már az egész kapcsolat egy nagy kompromisszum és önfeladás, akkor az már nagyon groteszk.


Ne aggódj, majd talál maga mellé egy olyan lányt, aki szintén inkább otthonülő típus, akivel lehet filmezni, gépezni és neki is elég ennyi. Te meg találsz valakit, akivel egész nap lehet pörögni, emberek közt lenni, stb.

Valószínűeg ő is épp annyira szeved melletted mint te őmellette.

2014. szept. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ő ilyen típus. Neked ez valószínű nem jön be. Ha nem tetszik a kapcsolat, nem kell erőltetni.
2014. szept. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem értem miért olyan nagy probléma az, ha otthonülő típus. Hasonló kapcsolatban nekem is volt már részem, de mi egész jól tudtuk ezt kezelni(Nah jó, voltak néha viták ebből, de végül nem e miatt lett vége). Ő eljárt a barátnőivel (néhány dolgot leszámítva) ahova akart, én meg az én barátaimmal kockultam itthon, és lejártunk a fitneszbe. Hétköznap meló, és utána ki mit akar csinálni a saját baráti körével, a hétvége meg mindig a "mienk" volt. Tehát az az időszak, amikor itthon ülünk kettesbe, és csak egymással foglalkozunk :)
2014. szept. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én kapcsolatom is ezen bukott meg...
2014. szept. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Hétköznap meló, és utána ki mit akar csinálni a saját baráti körével, a hétvége meg mindig a "mienk" volt. "


Ez még egészséges 8-as, a probléma ott kezdődik, amikor a másiknak NINCS haverja, új emberektől ódzkodik és te vagy az élete, baráti köre. Illetve ha a "közös hétvége" abból áll, hogy mindig ugyanaz az ember lép ki a komfortzónájából.

2014. szept. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!