Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is szakítanom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is szakítanom kéne vele az önzősége miatt?

Figyelt kérdés

Amióta a barátnőmet "súlyos" betegséggel diagnosztizálták, minden körülötte forog. Csak az ő problémáival kell foglalkozni, miközben ő nem tesz semmit a kapcsolatunkért. Teljesen elhagyta magát, lefogyott és még a fejét is leborotválta, emellett rászokott arra, hogy folyton hány. Amikor kérem, hogy csináljon meg valamit, ő csak arra panaszkodik, hogy erőtlen és nem tudja, és egész nap csak fekszik az ágyban és szúrja a karját tűvel, amire egy zacsi van erősítve. Már arra is lusta, hogy ezt az új szenvedélyét maga kezelje, egy kis rúdra erősíti, ha menni kell valahova. Mikor mondom neki, hogy ez így nem mehet tovább, szedje össze magát, előkapja a "beteg vagyok" kártyát, mintha ezzel minden el lenne sikálva. Az, hogy már 3 hónapja nem voltam egy jó moziban sem, vagy hogy le kellett szoknom a heti egy üveg pezsgőről, hogy fizetni tudjuk a kuruzslóit, nem is érdekli.


Ugyanez van a szexszel. Azt sem kívánja már. Ha ennyire undorodik tőlem, akkor miért marad velem? Csak kihasznál? Nem szívesen dobnám, mert eddig egész jól megvoltunk, de az, hogy a betegségére hivatkozva így megváltozik kívül-belül és eltaszít magától, szerintem nagyon nem szép tőle.



2014. dec. 29. 16:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Értem én, hogy trollkodsz, de van amivel nem lehet viccelődni. Ez pont olyan téma.
2014. dec. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Értem, hogy trollkodsz, de a véleményedre is kíváncsi volnék.
2014. dec. 29. 16:20
 3/12 anonim ***** válasza:
Én nem viselném el..kihasznál.
2014. dec. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát édesapám így leírni ezt a dolgot, szégyelld magad!

Ez nem holmi megfázás amit kipihensz pár nap alatt.

Nem is írok többet mert szerintem rád nincs hatással a jó szó.

Köszönöm kérdésedet, ismét egy példa, hogy az emberiség megérett a pusztulásra.

2014. dec. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor az a véleményem, hogy egy se...ggfej vagy.
2014. dec. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi :) Kezdek én is erre gyanakodni. Csak hát érted, nem tudhatja az ember, hogy most mikor van rosszul, mi van a betegségtől és mikor színlel és használja ki az embert. És persze akkor is előjön a "beteg vagyok" kártya, mikor a szemére vetem, hogy szerintem mi a helyzet.
2014. dec. 29. 16:23
 7/12 A kérdező kommentje:
A 2. válaszolónak szólt a köszi. Amúgy itt nem az én viselkedésemet kéne minősíteni. Egy csomó áldozatot hoztam, szóval szerintem jogosan vetődik fel bennem a kérdés....
2014. dec. 29. 16:24
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy ilyen ismerősöm aki szintén nagyon beteg lett.

Nagyon nehéz ez a tudat amit ilyenkor előjön az emberben és nem is lehet igazán megérteni.

Őt a betegsége elején elhagyta a barátja és még ez is rontott a helyzeten.

Nála is sok minden el volt nézve mert beteg, meg is kapta ezt egy párszor.

Szerintem a betegség legyőzése után megváltozott, másképp látja a világot.

Sajnos a segítő családdal(mert csak ők maradtak mellette) nem sokban változott a viszonya.

Amíg segítség kellett addig jók voltak most meg minden visszament a régi kerékvágásba.

Nem tudom, hogy most mi lenne a helyes döntés.

Sok mindentől is lehet az, hogy kiborul apró dolgokon. Gyógyszerek, lelki állapot stb.

Az meg, hogy mindent a betegségre fog a gyengeség jele, ennyire tényleg nem szabadna elhagynia magát.

Egyébként meg rosszul írod le a betegségét.

Azért borotválta le a haját mert valószínűleg hullik a kezelésektől és nem akarja, hogy minden csupa haj legyen.

A lefogyás a rendszertelen táplálkozás, a gyógyszerek és a sejtek drasztikus elváltozása okozza.

A hányás is a gyógyszerek mellékhatása.

Kérlek nézz utána ennek a betegségnek mielőtt butaságokat írnál. Mik a tünetek és hogyan élték meg azok akik túlélték és azok rokonai, szerettei hogyan vészelték át ezt az időszakot.

Tudom, hogy ez most nehéz és sok lemondással jár, de ha szereted és túlélitek akkor talán még erősebb lesz a kötödése irántad. Ezt neked kell érezned, hogy van-e benned annyi erő és szeretet, hogy kitarts mellette.


#4 voltam

2014. dec. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
28%
Szánalmas, hogy ezzel trollkodsz.
2014. dec. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Költőnő? ***** válasza:
59%
Ha mondjuk te v egy szeretted küzdött volna rákkal és kemóval, megnézném, akkor is ennyire viccesnek gondolnád e magad.
2014. dec. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!