Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok fiatallal miért nem lehet...

Sok fiatallal miért nem lehet a gondokat értelmes emberek módjára megbeszélni?

Figyelt kérdés
Ha valami baja van velem valakinek, nem akar többé beszélni velem vagy valami, inkább lekoptat minden szó nélkül vagy bunkón esetleg, ahelyett hogy normálisan, értelmes emberek módjára megbeszélhetném vele hogy mi a baja velem, meg ilyenek. Miért nem lehet a fiatalokkal értelmesen elbeszélgetni, ha valami bajuk van?
2015. márc. 5. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:

én se értem ezeket az embereket...

17/F

2015. márc. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

aki ilyen,az le van sz**va


foglalkozz az értelmesebb ismerőseiddel

2015. márc. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos egyre több ilyen ember van, ez a kérdés két évvel ezelőttre emlékeztet vissza amikor két legjobb lány barátom minden szó nélkül úgy lakoptatott mint a franc én hülye fejemmel nem tudtam hogy miért és elég rosszul eset aztán ők is szét mentek...


De ha azt nézzük hogy sajna 50éves nőkbe is benne van ez a csaknekemvanigazambameg és. lenézlektéged felfogás akkor én már semmin nem lepődöm meg...

2015. márc. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pl...lehet, hogy egyszerűen csak fiatalok, és nincs tapasztalatuk a megbeszélésre mint megoldásra..

Vagy

Van tapasztalatuk arra, hogy nem figyelnek oda rájuk..azaz beszélni fölösleges...(általában)

Vagy

Konkrétan már mondták a gondjukat, csak nem figyeltél oda....azaz konkrétan veled nem érdemes beszélni

Vagy

Úgy viselkedsz, mint akivel nem érdemes beszélni..egyszer sem.

Vagy

..keveset beszélsz..ezért nem téged gondolnak olyannak amilyen vagy, hanem helyetted gondolnak csak valamilyennek. Azaz neked kell többet beszélni magadról, róluk, bármiről de nem feltétlenül erről a problémáról.

..hanem a te világlátásodat kell megismertetni.

Ha problémázol, akkor a problémázás is lehet ok, hogy kerülnek.

2015. márc. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!