Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezt el kellene...

Szerintetek ezt el kellene hinnem, hogy a saját apám rugatott ki, ahova ő szerzett be engem?

Figyelt kérdés
Még 3 évvel ezelött Németországba dolgozott apám,majd nekem pont nem volt munkám.Mondta hogy ha gondolja beszél a főnökkel,mert keresnek egy embert.Mondtam is neki,hogy én nem szeretem az ilyet,valamit rosszul csinálok,nem akarok szégyenthozni rá,vagy kellemetlen helyzetbe hozni.De addig erősködött amíg bele mentem végül.Egyszerűsített szerződéssel vettek fel,szóval tudtam,hogy ez pár hónapig tart majd.Végül az egyik nap elején,odament apámhoz reggel a főnök,hogy ma lesz az utolsó napom,többet nem kell mennem.Aztán elgondolkodtam hogy lehet apám akarta,hogy ne dolgozzak ott tovább.Mert volt egy olyan eset,amikor apám a főnök elött elkezdett fikázi.Hogy ez hülye,mármint én,meg hogy nekem hiába mondja,én csak egy segédmunkás vagyok és nem értek az egészhez.Most csak azért jutott eszembe,mert vissza is hallottam valakitől,hogy lehet apám intézte el,hogy ne legyen maradásom tovább.
2015. febr. 25. 07:49
 1/5 anonim ***** válasza:

"Egyszerűsített szerződéssel vettek fel,szóval tudtam,hogy ez pár hónapig tart majd."


Itt lehet a kulcs.


Apád intézte ezt neked, nem hiszem, hogy utána ő tolt volna ki veled. De azért kérdezz rá. Szerintem egy normális apa nem tenne ilyet.

Mi nem ismerünk se téged, se apukád, nem tudjuk megítélni, hogy mi történhetett...

2015. febr. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ma 07:53


Nem jutott volna eszembe ilyen,ha nem mond ilyet a főnöknek elöttem.Mindennek elmodott,úgy hogy ott voltam.Tiszta ideg volt,ma is emlékszem rá.Pedig semmi olyat nem csináltam.Gondolom azért csinálta,mert féltette magát a főnök elött és hogy szégyent hozok rá.Nem mellesleg a fülembe jutott a dolog valakitől.Bár az nem feltétlenül kell,hogy igaz legyen.

2015. febr. 25. 07:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi ebből kb. annyit tudunk leszűrni, mint te. Nem ismerünk titeket. Vannak ilyen szülők meg még rosszabbak is, de hogy veled apukád tolt - e ki, hát passz.
2015. febr. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért gondolod ezt. Eleve határozott időre vettek fel.
2015. febr. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. Minek intézett volna neked akkor munkát?

Talán tényleg nem végezted olyan jól a munkádat, mint ahogy azt elvárták volna.

Meg ha eleve csak pár hónapra akartak, akkor ez is lehet az ok.

2015. febr. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!