Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem zavar más ember...

Csak engem zavar más ember után inni egy flakonból?

Figyelt kérdés

Én nem szoktam/utálok más ember után inni egy flakonból, legyen az rokon, ismerős, barát.

De én undorodom más tányérjából enni, csak én vagyok vele így?


2015. márc. 13. 19:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Még részegen se iszok más után, annyira taszít:D
2015. márc. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem szemály szerint nem zavar, de ismerek olyat akit igen.
2015. márc. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
És az zavaró, hogy van olyan aki meg nem szeret/akar?
2015. márc. 13. 19:13
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
hát,mondjuk egy csöves után nem fogok inni,de barátok,rokonok után...talán:D
2015. márc. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna, ha nem iszol utánam. Én sem szeretek más után. Egyedül a párom az, aki után iszok és eszek.
2015. márc. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Inni simán, enni nem.
2015. márc. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
engem idegen után zavarna, de rokon, közeli barát után simán.
2015. márc. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Én csak a párom után iszok. Egyszer engedtem sört megkóstolni ismerősnek az én korsómból, 2 nap múlva olyan herpeszem lett, hogy ihaj. Soha többé.
2015. márc. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
Én sem szeretek inni/enni mások után. Nevezzetek Monknak, de pont a különböző baktériumok miatt. Egyedül a barátnő után vagyok hajlandó inni (ha már egyszer úgyis a szájában járok, akkor úgyis mindegy), de enni még ő utána sem.
2015. márc. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Közeli rokonok (pl. tesó) és barátnőm után simán iszok flakonból. De idegenek után nekem sincs gusztusom.


Egyetemen volt már, hogy valaki nagyon szomjas lett és elkérte a flakon ásványvizemet. Ímmel-ámmal, de odaadtam, mert haver volt (most mondtam volna, hogy nem?), de aztán valahogy egyáltalán nem volt gusztusom inni belőle. Ki is dobtam az egész flakont. Azóta nem is adom senkinek oda, ha meg ezen valaki besértődik, akkor felőlem... Felnőtt emberek vagyunk, nem igaz, hogy 70 ft-ért nem képes magának venni egy ásványvizet.

2015. márc. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!