Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet valaki ennyire buta?

Hogy lehet valaki ennyire buta?

Figyelt kérdés
Eladtam interneten a telefonomat, a vevő átutalta a pénz és emailben elküldte a címét. Én feladtam postán a csomagat, de mint kiderült rossz címet küldött emailben a vevő. Akinek meg ment a telefon az meg átvette és esze ágában sincs visszaküldeni. A vevő meg engem cseszeget, perrel fenyegetőzik.
2015. márc. 14. 10:30
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja és azt akarja hogy küldjem vissza neki a pénzt.
2015. márc. 14. 10:31
 2/17 anonim ***** válasza:
Perrel aztán fenyegetőzhet, főleg ha tudod bizonyítani hogy hibás a megadott cím.
2015. márc. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ennek enyhén csalás szaga van. Nehogy már valaki nem tudja leírni a saját címét. Szerintem összebeszéltek ketten, és most próbálják visszaszerezni a pénzt, hogy ingyen juthassanak hozzá. Nehogy visszautald. Ha igaz a sztori, akkor oldják meg egymásközt. Te nem tehetsz róla.
2015. márc. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ő adta a címet, vagy az oldalon regisztráltra küldted? Vaterán vagy máshol adtad el?
2015. márc. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg esetleg fb-n, hogy a két személy ismerőse egymásnak, mert szerintem is itt téged akarnak csőbe húzni.
2015. márc. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd le mi lett
2015. márc. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Át akarnak verni.
2015. márc. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire különbözik a két cím? Más város? Más utca? Más házszám? Esetleg pár betű különbség valamelyik adatban?


Ha közel laknak egymáshoz átsétálhat a vevő a telefonért. Ha távol laknak, akkor gyanús, hogy hogy ronthatja el valaki a saját lakcímét.

2015. márc. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Tipikus netes-vásárlós-csalásos eset. Jó címet kaptál, max a haverjáét. Remélem nem törölted még az általa küldött e-mailt, amiben elírta a saját címét. Mond neki, hogy te nem utalod vissza a pénzt, oldja meg ő a "rossz címzettel", és ha nem tetszik neki, akkor mond, mehettek együtt is a rendőrségre. Fogadnék, hogy visszahúzná magát az üregébe.


Ha bemész a rendőrségre biztos elmondják neked, hogy már hallottak ilyen esetről.

2015. márc. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

nem valami bivalybasz.ádi rétinégereknek adtál el telefont véletlenül?

Ezek minden trükköt bevetnek, hogy ingyen jussanak valamihez.

Tetű népség.

Múltkor engem is megszivattak.

2015. márc. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!