Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A budapestiek tényleg ennyire...

A budapestiek tényleg ennyire tájékozatlanok?

Figyelt kérdés

Keresek valami utcát Pesten és jön le valaki pl. egy panelből megkérdezem tőle és fogalma sincs mikor később kiderül hogy kb. 2-3 utcával arrébb van a keresett utca és nem is kis utcáról van szó, de szinte mindig ez van...

Pestiek a közelbe lévő utcákat sose tudják hol van.



2015. márc. 16. 09:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én egy kis 120 fős faluban lakom, mégsem tudom, hogy pontosan melyik utca melyik.


Egyébként amikor a mai világban már mindenki okostelefonnal rohangál, akkor miért kell kérdezősködni? Gyorsabb elindítani a google mapsot és kész.

2015. márc. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

[link]


Negyedik bekezdést olvasd el... :D

2015. márc. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Hú utolsó, ezen a cikken szakadok és van benne igazság :DDDD A gurus bőröndös résznél enyhén felnyüszítetem, hogy mennyire így volt fősulin :D
2015. márc. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én sem ismerek minden utcát a környéken... egyszerűen nem jó a tájékozódási képességem, és inkább az épületekről jegyzem meg az utat, mint utcanevekről, nekem az nem megy. Persze a fontosabb utcákat tudom, de a 23. mellékutcát nem... tök fölösleges megjegyezni.
2015. márc. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlenül tájékozatlanság, senki sem térkép, vagy GPS. Honnan tudod, hogy nem egy ismerősénél járt, vagy épp aznap költözött oda, vagy nem is járt még soha afelé. Sőt tovább megyek, miért kéne tudnia minden utca nevét? Én pl. tudom, hogy ha a munkahelyemre megyek, akkor hogy jutok el oda, meddig kell menni, hol kell elkanyarodni, de hogy melyik utcát hogy hívják, azt minek kéne tudnom?
2015. márc. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"Egyébként amikor a mai világban már mindenki okostelefonnal rohangál, akkor miért kell kérdezősködni? Gyorsabb elindítani a google mapsot és kész."


Nme mindenkinek van mobilnete sem.

2015. márc. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én sem ismerek minden egyes utcát a környékemen. Ez nem tájékozatlanság. :)
2016. máj. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én egy nagyonkicsi városban lakok és gőzöm sincs, mi a szomszéd utca neve xD Az egész településen a saját utcánkat ismerem meg azt az utcát, aminek a neve azonos a település nevével. Jeee.

Itthon ülős vagyok, nem szoktam össze-vissza csázkálni, meg iskolába is a szomszéd nagyvárosba járok be, ott van dolgom, az ottani utcákat ismerem, az itteniekre meg nincs is szükségem, akkor miért kéne tudnom őket?

Én ha megjegyzek egy útvonalat, azt nem az alapján fogom tenni, hogy megyek az X utcán, aztán az Y-on lefordulok, hanem pl. megyek azon az utcán és lefordulok a Mekinél.

2016. jún. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!