Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ilyen pesszimista?

Miért vagyok ilyen pesszimista?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok, világéletemben a konfliktuskerülő figura voltam, nehezek tudok például egy társaságban is megnyílni, ha van ott pár ismeretlen, sokszor szorongok ha idegenek közé kell mennem. Önbizalmam sincs semmi, pedig szerintem (és sok lány szerint is) nem nézek ki rosszul, sőt, de valahogy ettől én nem érzem magam jobban, elég szar az általános közérzetem is, ráadásul szinte mindig búvalbélelt vagyok és a legtöbb dologban csak a rosszat látom meg..

2015. márc. 22. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyan ilyen vagyok én is:/
2015. márc. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A tréning kezdetén kis firkálólapokra íratok naponta.

Az egyik lapra fel kell írni, hogy mik azok a dolgok a mai napról, amik "rosszak" számodra.

A másik lapra fel kell írni ugyanannyi potenciális jó dolgot.

(Aki egy hét elmúltával sem tud ugyanannyi jót összeírni, mint rosszat - azokat nem vállalom el.)


Akik a hét végére felfejlődnek annyira, hogy ugyanannyi jót észrevesznek a napjukban, mint rosszat, azoknál visszanézünk a régebbi cédula-párokra.


Sokszor kiderül az egy héttel ezelőtti cédulákat nézve, hogy már nem is emlékeznek azokra a dolgokra, amiket annakidején erősen negatív eseményként tüntettek fel.

Na ekkor mondom, hogy itt az ideje mosolyogni...

2015. márc. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Pontosan ugyanilyen vagyok én is, csak annyi különbséggel, hogy én egyáltalán nem nézek ki jól.
2015. júl. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!