Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Szerintetek is ciki?...

Abacus66666 kérdése:

Lányok! Szerintetek is ciki? (többi lent)

Figyelt kérdés
Múltkor középsuliban egyik lány osztálytársam az egész osztály előtt harsogta, hogy valaki olyan hangosan pisilt a lány wc-ben, utánozta is a hangját hogy pssss. Nem a csobogásra értette, amikor leér a pisi a vízbe, hanem arra a hangra, amikor elhagyja azt a bizonyos testnyílást, remélem érthető. Ha látta volna kijönni a fülkéből, tuti hogy a nevét is elmondta volna. Szerintetek is ennyire ciki ez, és ki kell harsogni egész osztály előtt? Lányok, ti mit tesztek ellene, hogy halkabb legyen a pisilés ezen hangja? Ha kort is írsz, megköszönöm, az értelmes válaszokat felpontozom.

2015. márc. 22. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos elvettem volna a kedvét azzal, hogy közbevágom az esetet, amikor olyan hangosan rotyogtatott a wc-n, hogy még csukott ajtón is áthallatszott:D
2015. márc. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én egy bő tízessel öregebb vagyok nálatok, a mi korunkban már senki se foglalkozik ilyen hülyeségekkel. De "megboldogult lyánykoromba" se érdekelt senkit. :D
2015. márc. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Mi csak a pukizást röhögtük ki xd nem érdekelt hogy más hogy pisil xdd
2015. márc. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyáltalán nem ciki, ezzel saját magát írta le. A pisilés természetes dolog, és biztos meglepődik majd, mikor ráébred, hogy jé, még ő is szokott ilyet csinálni és annak bizony van hangja.


Egyébként sajnos itt az egyik válaszoló írta, hogy idősebb korban ilyesmivel senki sem törődik - sajnos igen. Nekem az orrom előtt mesélte idiótán vihogva egy 30 éven túli kolléganőm, hogy valaki hangosan szellentett meg orrot fújt a WC-ben. Úgy mesélte, mintha valami iszonyatos cikis dolog lenne; mintha egy óvodást hallgattam volna. Csak néztünk rá megrökönyödve a másik nővel, aki ott volt, és aki nagyon jó kérdéssel vágott vissza: "Miért, jobb lenne ha itt bent az irodában csinálná?" :D

2015. márc. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hát az a lány osztálytársad elég ciki,igen..én is sok ilyet ismerek középiskolában,lányokat,akik a mosdóban azon vihognak,hogy valaki hangosan pisil...te atayaúristen mennyire buták ezek az emberek,és még ők hiszik azt,hogy én vagyok buta...
2015. márc. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

úristen.. nálunk is olyan a wc hogy nincs teljesen elválasztva, kihallatszik minden.

éretlen, gyerekes dolog kifigurázni a természetes folyamatainkat.

én biztos beszóltam volna ennek a lánynak, hogy ő nem szokott pisilni? semmilyen hangot nem ad ki neki?

2015. márc. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Istenem, kb. mindenki ilyen hangosan pisil... max. annyi volt, hogy a buta libája valamiért jobban odafigyelt, vagy nagyobb volt a csend a klotyóban, mint általában. Én tuti megmondanám neki, hogy milyen prosztó ergya humora meg egybites agya van, ha ilyenen röhög.
2015. márc. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, felpontoztam midet, szívesen várok még továbbiakat. :) Amúgy az a csaj nagymenőnek számít az osztályban, modellkedett is, biztos azért ilyen nagy a szája.
2015. márc. 27. 15:44
 9/9 anonim ***** válasza:

mindenhol vannak ilyen lányok, akik az átlagnál szebbek, gazdagabbak, népszerűbbek, még a bőrük is sokkal szebb..

nagymenők közé tartoznak..

ez van, nem tudsz mit tenni.. a te baráti köröddel jöjj ki, a többi meg ne érdekeljen.

majd rájön egyszer a lány, hogy az ilyen dolgok mennyire gyerekesek még.

és hidd el nekem, hogy akik sztárolják, azok is ezt gondolják

2015. márc. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!