Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha hihetetlenül...

Mit tegyek, ha hihetetlenül fel tudnak idegesíteni az elektronikus berendezések (nem) működése?

Figyelt kérdés

Alapból nyugodt természetű ember vagyok, nem szoktam dühöngeni. Ami viszont igazán ki tud hozni a sodromból az a laptopom, vagy az "okos" (inkább hülye) telefonom sz*rakodása. Az előző laptopomat is tönkretettem emiatt, rávágtam egyet a billentyűzetére, és elvileg attól hajlott el a CD olvasó. Néha meg azon kapom magam, hogy a telefonomat hajlítgatom, és azt kívánom, hogy bárcsak szanaszét törne. Pedig most nincsen pénzem újra. Zenehallgatás közben például nem tudok böngészni, mert állandóan kikapcsol a zenelejátszó (mindegyik lejátszó, hiába töltök le újra és újra másikat). A múltkor meg csak leakartam gyorsan fényképezni valamit, hát mire bekapcsolt a fényképező, az 5 perc volt, utána meg "elzöldült" a képernyő, és vagy fél óráig fagyott. De eddig mindhárom androidos szutyokkal ez volt, egyszerűen használhatatlanok, csak megkeserítik az ember életét.

A mostani laptopommal meg az a gond hogy egyszerűen rittig akkor kapcsolódik le a wifiről, amikor épp beküldenék egy szöveget, így az el is vész, írhatom újra, vagy ha valamit gyorsan kellene megnéznem. Sajnos ma mérgemben nekivágtam az egeret a monitornak, de szerencsére nem lett maradandó kár.

Mit lehetne ez ellen tenni?



2015. márc. 24. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:

hat pl amint lesz penzed, csereld le az androidos mobilod valami olyanra, ami nem androidos. pl egy iPhone-ra, vagy egy Windows Phone alkalmazasos telefonra. ( en se szeretem az androidot, folyton lefagy)

a laptoprol meg annyit, hogy minel tobbet utod- vagod, annal sz-rabb lesz, es meg jobban fel fog idegesiteni a lassuzasaval. megtehetned, hogy atnezed rajta a virus irtast, vagy ujra telepited az egeszet, esetleg veszel bele valami kis kutyut, amitol gyorsabb lesz az egesz rendszer, ill. ha valamit irnod kell rajta, akkor surun elmented, es nem csak a vegen, mert igy kisebb esellyel veszik el a szoveged.

egyebkent meg nyugalom, nem all meg a vilag, ha barmelyik elektronikai kutyud nem fel pillanat alatt csinal meg valamit, hanem 1-2 perc alatt. turelem

2015. márc. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy sokszor megvagyok nélkülük, csak amikor éppen kellene használnom őket, akkor kezdenek el sz*rakodni.

Nyilván az erőszak nem megoldás, csak felmegy a pumpám. :/

2015. márc. 24. 14:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy evvel egyedül, szerintem az emberek idegrendszere emiatt feszültebb az utóbbi években, ezek miatt a trágyák miatt.

Agyonbonyolított vackok, könnyen tönkremennek, csoda, ha épp úgy működik, ahogy kéne, ha épp működik, akkor egyből húzna le pénzzel valami fizetős szolgáltatással, de odáig már nem jutsz, mert felpúposodott benne az akku.

Nekem emiatt van egy 10 éves mobilom, meg egy WC tartály kinézetű számítógépem egy 30 kilós monitorral.

Továbbmegyek, 30 éves autóm is van, és letojom, ha valaki kiröhög miatta az utakon.

2015. márc. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én majdnem kivágtam csukott ablakon keresztül a szar androidos telefonom, hallod, akkor fagyott le épp, amikor VALAKI FELHÍVOTT. Nem bírtam felvenni sem, instant agyvérzés. Lecseréltem egy régebbi iphone-ra, azóta az idegeim is simábbak.
2015. márc. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele. Ki nem állhatom ha valami méreg drága cucc aminek simán működnie kéne nem megy. És itt nem arra gondolok hogy mondjuk egy régi androidos telefonnal torrentezek konvertálok és gta-zok egyszerre, hanem mondjuk amikor nem fut semmi egész nap és nem engedi felvennem a telefont vagy fényképezni. Régi 1 éves telefonomnál csoda volt ha engedett hívni valakit. Nekem is fel bírja cseszni az idegeimet. Nem vagy ezzel egyedül. Én sokszor jegyeztem megy régen hogy ha egyszer a telefonon fog múlni az életem az első alkalomnál megölet.

A másik meg nálam is amit írtál a wifi. Régi modemünk is kétóránként ledobált és oda kellett menni, ráb*@szni egy nagyot és újraindítani. Az se volt kellemes.

De eddig a kedvencem az volt mikor a "megbízható" office-ra bíztam a szerencsémet. Pedig eredeti példány volt akkoriban. Iskolába kellett egy jó kis bemutatót csinálnom. Otthon össze is pakoltam, majd bevittem GÉPPEL EGYÜTT. Ott meg kiírta hogy neki nem megfelelő valami szóval b*szni fog működni. Hát leesett az állam.

2015. márc. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

alapból nyugodt természetű vagyok...nos ez a leírtak alapján nem igaz, szinte inkább orvosi eset.


egy gyenge modem persze, hogy ledob...két éve egy atomerős modemem van, nincs probléma még véletlenül sem.

a régebbi androidos lassú volt, vettem egy újat...persze prémiumkategóriást...pillanatok alatt indul, kikapcsolt állapot után is tiz másodperc elég, hogy üzemkész legen..

ott a tesóm Sony Z1-e, kikapcsolt állapotban is lehet szinte azonnal fényképezni, egy külön gomb van erre..


a tabletem, ami újonan marhagyors volt, egy idő után baromira lelassult..próbáltam mindent, időlegesen, pár óráig újra feléledt..


vagy egy hónap keresés után sikerült letöltenem egy olyan karbantartót, ami négy hónapja új állapotban tartja a sebességet..


nem szar az android, csak sok gagyit kínálnak.

meg kell találni nagy türlemmel a jó appokat, és béke van.

a telefonom soha nem akad, baromi gyorsan letölt bármit, és még telefonálni is lehet vele..ráadásul 5,5 ös a képernyő, ennek ellenére jól bírja a strapát.


én még soha nem csaptam semmire, soha nem vágtam a falhoz semmit, hanem lecseréltem...ja mert a szervíz az teljesen felesleges.

minden pénz kérdése. a nyugalom megfizethetetlen.

2015. márc. 25. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!