Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ellenszenves...

Miért vagyok ellenszenves mindenkinek?

Figyelt kérdés

Átlagos külsejű hétköznapi fiatal lány vagyok. Se túl magas, se túl alacsony, se sovány, se duci, nincs rajtam semmi, amibe bele lehetne kötni. Nem követek semmilyen stílust, egyszerűen öltözködöm, alig sminkelek, természetes vagyok.

Kedves vagyok, közvetlen, mosolygós, bármiről el lehet velem beszélgetni.

Ennek ellenére kollégiumban egyetemen a szobatársam két hét után összepakolt és elköltözött, nem bírja velem egy légtérben. A csoporttársaim ugyanez. Az egyikük még le is ordított nyilvánosan mindenki előtt, hogy kiállhatatlan dög vagyok, azért, mert ő azt mondta.

Nemrég kezdtem dolgozni, az egyik kolléganőm máris ki akar dobatni.

Tegnap azért szedte le a fejem, mert nem dobjuk a WC papírt a WC-be, mert eldugul (sose dobom). Ma azért, hogy miért állok a pultban, mint a szerencsétlenség, mikor ide is hozhatnám azt a csészét a tálcáról, és betehetném a mosogatóba. Az én munkaidőm még el se kezdődött, az övé még le se telt, de ő már felöltözve dirigál, holott nem együtt dolgozunk, és nem a felettesem.

Mondtam neki, hogy rendben, értem.

Mire magából kikelve: "Nekem te ne merd azt mondani, hogy értem, meg hogy rendben. Mész és csinálod, mit képzelsz!"


Mi a jó fene baja van velem mindenkinek?


Nem vagyok egy bamba lélek, boldogulok mindenben.


21L


2015. márc. 24. 16:22
 1/8 A kérdező kommentje:
Kimaradt: Nincs hülye szokásom, nem beszélek affektálva, nincs lenéző arckifejezésem
2015. márc. 24. 16:24
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezek alapján amit leírsz, nem értem a dolgot, kell még lennie valaminek, ok nélkül nincs ilyen.

Miért nem krédezel rá, aki nem bírta veled egy légtérben, az nem mondta, hogy miért?

2015. márc. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kérdeztem. Senki nem tudta (vagy nem akarta) még megindokolni.
2015. márc. 24. 16:39
 4/8 Gergő19990712 ***** válasza:
Szerintem azért mert akik leszóltak inkább azok voltak ellen szenvesek és bocsi hogy ezt írom.
2015. márc. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy ismerősödet nem tuod megkérdezni? Nincs olyna, hoyg valakit mindenki a semmiért utáljon...
2015. márc. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Vannak barátaim, ismerőseim, ők nem utálnak. Kérdeztem a főnöknőt, van-e bármi kivetnivaló a munkámban, min változtathatnék, azt mondta, csak annyi, hogy kezdő vagyok, és nem olyan felszabadult még, mint a többiek, de ez majd elmúlik.
2015. márc. 24. 17:07
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Abból amit leírtál,én arra következtetek,hogy nem ellenszenves vagy,hanem szivatnak. Hát ez a kolléganőd,úgy beszél veled,mint egy rabszolgával! Ne is válaszold neki azt,hogy rendben,értem,mert az a megalázkodás jele. Inkább ne is foglalkozz vele,mivel ő nem a felettesed,nem is kell megcsinálnod azt,amit ő mond,sőt,felidegesedned sem kell miatta.
2015. márc. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Mennyire állsz ki magadért? Mennyire sugárzol egészséges magabiztosságot?


Mert a leírásból úgy tűnik, hogy elnyomhatónak titulálnak téged és úgy érzik hogy bármit meg tehetnek veled. Van akinek meg ez a visszafogottabb tulajdonság irritáló (domináns egyedekhez kötődnek inkább)


Tudom, hogy azt írod hogy nemvagy egy bamba lélek, de lehet hogy a testtartásod, küllemed, hanglejtésed, szavaid mégis azt sugározzák, hogy... mint amit az előbb írtam. Nem tudom, csak tippelek (ismeretség hiányában)


Ha mindenképp ki akarod vívni a tiszteletet belőlük, akkor meg kell edződnöd, hogy lássák, nem lenne bölcs dolog beléd kötni, vagy másrészt, tök jó lenne veled megismerkedni..


26/L (hasonló problémákkal küszködtem)

2016. okt. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!