Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, ha szeretek...

Miért van az, ha szeretek könny gyűlik a szemembe?

Figyelt kérdés
Ha a kiscicám, kutyám eszembe jut, a kedves idős emberek akikkel szóba elegyedek, amikor ilyen csodálatosan süt a nap. Mindig bekönnyezik a szemem picit, néha olyan finom nyomást érzek a mellkasomon. Ti mit éreztek, amikor szerettek?

2015. márc. 26. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Ezt meghatottságnak hívják, és teljesen természetes dolog.
2015. márc. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne röstelld, van ilyen. Én boldogságomban is elsírom magam.
2015. márc. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes. Sokáig én is ilyen voltam, sokkal érzékenyebb, mint most, csak megtanultam elfojtani az érzéseimet: szerelmet, dühöt, haragot.
2015. márc. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Túlságosan érzékeny vagy, teljesen fölöslegesen. Sok ember nem érdemli meg a szeretet.

Hogy én mit érzek ilyenkor? Azt, hogy úgyis átb×sz, úgysem valós az érzése.

2015. márc. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én egyébként nem vagyok érzékeny. Sőt van, akitől azt is megkaptam, hogy alexitímiás vagyok. Egyébként az utolsónak igaza van, hogy sok ember ezt szívesen kihasználja
2015. márc. 26. 22:42
 6/9 hugyosgalacsin ***** válasza:
82%
az még azt jelenti, hogy még ember vagy belőlem ezeket a tulajdonságokat már rég kiölték embertársaim
2015. márc. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy rossz emberekkel vetted körül magad.
2015. márc. 27. 08:37
 8/9 A kérdező kommentje:
Én például, hogyha valaki rosszindulatú nyíltan a másik háta mögött, haveri szinten megmaradhat, közel sose fogom engedni. Ugyanez, ha valaki bárki olyat nyilatkozik, akár népcsoportról, szexuális beállítottól függően, hogy ' gázkamrába velük' vagy hasonlót. Vagy kiröhög valakit az utcán. Ezekkel találkoztam már, de ha valaki például rosszul bánna az állatokkal, vagy a családjával, akkor is valószínűleg megszakítanám a kapcsolatot
2015. márc. 27. 08:47
 9/9 aries 2 ***** válasza:
Nem vagy ezzel egyedül. Nekem is szokott könnyezni.
2015. márc. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!