Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek vagyány?

Hogyan legyek vagyány?

Figyelt kérdés

Nincs sajnos egy barátom se mert nem vagyok vagány.Hogyan legyek vagány ti mit csináltok hogy azok legyetek?Önmagatokat adjátok vagy hogy viselkedjek léci adjatok pár tippet.

És tudom ciki egy kicsit de ne leszólást vagy beszólást írjatok léci. :)



2015. márc. 27. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy az, nem tudsz az lenni. Nem tudsz hosszútávon hihetően színészkedni. Én még rövidtávon sem. Évek óta próbálom eljátszani a talpraesett és bátor embert, ez addig megy, még egyedül vagyok. Amint egy másik ember megjelenik, ugyanaz a semmirevaló buta és idegeskedő ember leszek, aki vagyok, nem az a nyílt, könnyen barátkozó ember, aki lenni szeretnék.
2015. márc. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

minden csoportban van egy értékrend.

ha te ezek közül a cselekvések közül leszel sikeres néhányban,akkor máris vagány leszel.

fiatal társaságban általában a vagány aki jó csajokat olt,dug és/vagy jól tud bunyózni.

kezd a boksz edzéssel a dolgot.

2015. márc. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!