Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fürdöruhába feszélyezve érzem...

Fürdöruhába feszélyezve érzem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szoval az van hogy nem vagyok megelégedve a testemmel. És megyünk az osztályjal uszni....és mot tegyek?

2015. márc. 27. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Felvehetsz napszoknyát?Ha igen,akkor vedd fel és amikor a vízbe mész,leveszed.
2015. márc. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Most már semmit. Járj el inkább valami alakformáló edzésre, ha nem tetszik, ahogy kinézel.
2015. márc. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
konditerem,személyi edző,étrend.
2015. márc. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sportolj, figyelj az étkezésedre. Azért megkérdezném a barátnőket is, mert lehet csak beképzeled, hogy fogynod kell.
2015. márc. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vedd le.
2015. márc. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne zabálj annyit malacka.
2015. márc. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem az a bajom hogy kövér vagyok. Inkább az hogy sovány...

Szoval en sokat sportolok. Sokat eszrk. Viszonylag jo a testjulyom a koromhoz kepest(picit kissrbb. Pedig rengetdget zabálok) de magas vagyok és.... Na hát remélem éerthetö.

2015. márc. 28. 11:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják, genetika. Ilyen alkatod van és kész.
2015. márc. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Izomtömeg-növelő edzéssel nagyon penge alakod lesz, de az azért sok idő. Szerencsére olyan kicsit, mint a drog: egy darabig kitartóan csinálod, aztán képtelen vagy lejönni róla. De most sincs igazán nagy baj, szerintem csak érezd jól magad, és ne azzal törődj, ha stírölnek vagy ilyesmi, egyébként az is könnyen lehet, hogy pozitív inkább. Aki beszól az meg tényleg elég elveszett fej lehet...
2015. márc. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!