Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Manapság miért tartják cikinek...

Salalla11 kérdése:

Manapság miért tartják cikinek, ha valaki jó tanuló?

Figyelt kérdés
Én ezt nem értem. Miért kell valakit azér "lestréberezni" vagy kiközösíteni, csak mert van esze és jó jegyeket szerez? Itt most nem feltétlen rólamvan szó, de sajnos sok ilyen van. Nem értem, mért baj az a legtöbb osztálytársnak/fiatalnak, hogy valaki rendesen tanul, és esetleg érdekli is, amiről szó van, meg jó jegyeket szerez. Ettől még nem stréber senki, nem értem, miért tekintenek a legtöbb jó tanuló gyerekre a társaik úgy, mint valami "nem normálisra"

2015. márc. 27. 20:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem csak irigyek,mert ők nem okosak.
2015. márc. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%

Nem azt stréberezik, aki okos és jól tanul, ez egy pozitív dolog.

Azt stréberezik pl. aki reggeltôl estig tanul, sokat magol, és ezen kívül nincs élete. Más dolog, hogy ôt se kellene, mert nincs joguk beleszólni az életébe.

2015. márc. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert azt hiszik, menő lázadni, és hogy mekkora lázadók azzal, hogy letojják a tanárt meg a sulit... aki meg jól tanul, az biztos gyáva talpnyaló.
2015. márc. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom de engem is nagyon sokat es sokaig piszkaltak azert mert eltanulo vagyok :((( olyankor mindig kapasbol ravagjak h biztos streber vagy, tanar kedvence es nincs eleted hanem csak magolsz egesz nap... Pedig nekem egyaltalan nem igy volt: versenyszeruen sportoltam, kijutottam az ob-ra, volt egyeb hobbim, barataim es baratom de a "meno partyarcok" szerint streber voltam mert nem jartam ivos bulikba vagy pl nem szivtam...
2015. márc. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert az átlag buta, így ha valaki okos/tanult, akkor így kitűnik a többi tanulatlan közül.
2015. márc. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 papics ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem égő, csak irigység! :)
2015. márc. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ma strébernek szólítanak 15 év múlva lehet főnöknek. :) Saját tapasztalat.
2015. márc. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes.. szerencsém van, az én sulimba az a ciki ha rosszul tanulsz ugyan is az osztályátlagunk 4,4. Persze vannak rossz tanulók, és olyanok is akik a "stréber" kifejezéseket használják. De nem szoktam zokon venni:D Amúgy sem vagyok szín tiszta ötös, szóval sztem te se foglalkozz velük! Nem éri meg, magadnak tanulsz nem pedig miattuk!
2015. márc. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :-) Igazatok van, aki anélkül stréberezik le valakit, hogy igazán ismerné, az ütődött, és nem éri meg vele foglalkozni :-)
2015. ápr. 5. 13:40
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
Ne aggódj mert húsz év múllva megfordul a dolog. Belőled főnök lesz ők meg éhbérért nyalják majd fényesre a segged...
2015. ápr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!