Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek "beteg" vagyok,...

Szerintetek "beteg" vagyok, ha megnéztem a Szerb filmet, és nem hogy gyomorforgatónak nem találtam, hanem szerintem kicsi még az átlag alatt is van?

Figyelt kérdés

Megnéztem, és komolyan mondom, akármelyik Fűrszész jobb volt! Úgy értem, hogy se nem ilyesztő, se nem gyomorforgató nem volt.

Egy két jelenet tényleg ott volt, de a maradék egy óra 40 percben mitha valami esti mesét néztem volna..


Belenéztem a Kés filozófiájába is, mivel mindenhol azt írtá az a létező legdurvább. Hát csalódnom kellett... komolyan mondom egy részét leszámítva a film kb 70 % a mehetett volna egy dokumentumfilm csatornára este 8-ra.


Most akkor én pszichopata vagyok? :D


Ui: Eddig úgy tudtam, hogy normális vagyok. Lehet hatással van rám kb non-stop Killakikitt hallgatás már kb 4 hónapja?


16/F augusztusban töltöm a 17-et, ja és a kérdés nem kamu..



2015. márc. 27. 23:04
1 2
 11/11 anonim válasza:

Nem bántásból, de ez a kérdés úgy hangzott, mint amikor a hetedik osztályosok kérkednek, hogy "hú, sztem ez a világ legfélelmetesebb horror filmje" - "hát én azt láttam és szerintem tök gagyi". Én is voltam 17, én is szerettem a horrorfilmeket, azt hittem minél többet "kibírok" annál menőbb vagyok. Na mindegy, most már nem ez a helyzet. Számomra egy film legyen jó, nézhető, tanulságos. Persze ez műfajtól függ, meg hogy milyen filmeket szeretek, de ebbe most nem megyek bele. Néha még most is nézek egy-egy horrort, a "kellemes izgalom" miatt, vagy hogy fogalmazzak. Szóval tudják színesíteni a szürke hétköznapokat.


Másodszor pedig tisztába kéne jönnöd a pszichopata fogalmával. Egy-egy reakciók, tesztek, tapasztalások nemigen adják meg a biztos választ, hogy valaki pszichopata vagy szociopata-e. Szóval lényegtelen mit láttál, ha abszolút hidegen hagy más emberek érzései, nem tudsz együtt érezni velük (se negatív se pozitív formában), vagy esetleg pont inverz formában (ha a másik szomorú, akkor te örülsz), és nincs bűntudatod egy csepp se, ha másnak fájdalmat okozol valamilyen formában, akkor el lehet gondolkozni, hogy talán lehet a dologban valami.


Olvass utána, vannak jó könyvek pszichopatákról illetve a pszichológiájukról.

2016. márc. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!