Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A football szurkolók miért...

A football szurkolók miért ilyen agresszívek?

Figyelt kérdés
Ma a metrón is kiabáltak, meg tavaly hallottam, hogy megvertek valakit.
2015. márc. 29. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Egymást hergelik fel, csordaszellem.
2015. márc. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elvesztik az önkontrollt. Lehet, hogy az elfogyasztott alkohol is benne van.
2015. márc. 29. 21:50
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akik ilyet csinálnak azoknak csak egy álindok erre a foci. Ha egyik napról a másikra a pingvinrajongók ölnék egymást a mosómedverajongókkal így az utcán akkor beállnának valamelyikhez.
2015. márc. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor látom, hogy rengeteg rendőr szükséges egy meccs lebonyolításához a haramia végett ma a XXI. sz.-ban. Egyszerűen szégyen, ahogy viselkednek. Amúgy ők sem tudnak értelmes magyarázatot adni a viselkedésükre.
2015. márc. 30. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A szurkolók 95%-a nem ilyen.

A maradék 5% az, aki amolyan társadalomba beilleszkedni képtelen, "direkt török-zúzok, hogy aztán szidhassam a rendőröket, ha rámb*sznak kettőt a gumibottal" jellemű, vagy szimplán csak ezt a primitív, állati szintet megütő ember. Illetve nem is az 5% ilyen, ez legfeljebb 1%-uk, csak sajos elég sokan követik az efféle nagyhangú idiótákat. Az ilyenek az életben vagy azok a tipikusan rémesen primitív izomagyú bunkók, akiknek az ábécéskönyv már sci-fi, és akik mivel az élet más területén nem érvényesülnek, így próbálják kompenzálni a kisebbségi komplexusaikat. Másik részük egyszerűen az értelmes emberi gondolkodással szembe menő szélsőséges elveit hangoztatni megy a focimeccsekre.

Naiv tiniként én is tagja voltam egy ultra-csoportnak, de egy idő után kiléptem. Amikor úgy készültek a meccsre, hogy "verekedni fogunk a csapatért", az volt az a pillanat, amikor én azt mondtam, hogy kilépek. Én szurkolni járok a meccsekre, és nem primitív állat módjára baromkodni.

2015. márc. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 Nem olvastam utána, hogy a beléptetés a meccsekre hogyan szigorodott (sosem jártam), csak facebookon látom hogy sokan ellene vannak, meg nem szurkolóbarát, stb. Talán nem kéne randalírozni, így meg gondolom félnek hogy felelősségre tudják őket vonni.
2015. márc. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A Jobbik a szigorítás ellen azzal érvelt, hogy a szurkolókat nem kéne úgy kezelni mint a bűnözőket.


Hát amit tegnap láttam (még csak a metrón!!!), azzal ezt cáfolnám.

2015. márc. 30. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!