Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy én mindenki...

Miért van az, hogy én mindenkinek szívből, teljesen ingyen segítek bármit, viszont ha én bárkit egy nagyon apró szívességre is megérek, akkor elutasítanak?

Figyelt kérdés
Egyszerűen levegőnek néznek az ismerőseim, addig vagyok jó csak, amíg segítek. Bennem van a hiba vagy mi?
2015. márc. 31. 08:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs benned hiba!

Csak ne várj viszontsegítséget. Ez nem a te hibád. De azt hiszem, még néhányszor segítened kell, hogy észrevegyék magukat. Sajnos, a belátás egyre inkább hiányzik sok emberből.

2015. márc. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem mindegy hogy kitől kérsz és az sem hogy mit!


Félénk vagyok és nem talpraesett. A barátnőm megkért hogy szóljak a tanárnak hogy nem tud menni előadásra.............. O.O ........

Mondom magamba: mi a franc???


Tök felesleges dolog miatt törjem magam, mikor ennél komolyabb dologokat is soksok kínlódás után intézek el magamnak?

2015. márc. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!