Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Már minden lány egyforma?

Már minden lány egyforma?

Figyelt kérdés
az összes ugyanolyan..semmi se jó nekik csak azok a fiúk akik követik ténylegesen a divatot mind öltözködésbe, frizurába...hamarosan már az összes lány ugyanúgy néz ki..ugyanaz a ruha, haj, szemöldök stb..de ha van egy lány aki nem ilyen azt nem veszik be a köreikbe.véleményetek?

2015. ápr. 4. 17:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
69%

Igen! Minden lany egyforma! Es teged nem fogadnak be mert nem nezel ki ugyanugy! De te vagy a jo!

Es ezt most pontozd fel mert ezzel fogsz csak egyeterteni!

2015. ápr. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nyilván eltúlozva, de eléggé így van. Legalábbis rémisztő, hogy az elmúlt 3-4 évben hány lány lett szinte ugyanolyan... Persze mindig vannak kivételek, és mindig vannak olyan helyek ahol ez nincs így, de mára már a legtöbb helyen tényleg egymásra hasonlító lányok vannak és ezek között a legtöbbjük ugyanazt csinálja... bújja a f#szbúkot :D vicc
2015. ápr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
azért se pontozom fel :d
2015. ápr. 4. 18:54
 14/17 anonim ***** válasza:
De a tobbit meg boldogan lepontoztad.
2015. ápr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
15%

Nem!

En nem vagyok klon,es buszke vagyok ra!Nem festem magam, a hajammal nem jarok fodraszhoz,megis szep,es rocker vagyok,ugy is oltozkodok,es egy rocker fiu tetszik, akinek hosszu a haja!:)

En buszke vagyok,hogy nem hasonlitok arra a hanyadek korosztalyomra.

13/l


\m/

2015. ápr. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Tudod mennyire megnehezítettem magamank a magánéletemet annak idején ugyanezekkel a gondolatokkal?

Felejtsd el ezt a marhaságot! Sokszor az ember hajlamos a többség, vagy akár csak a jobban látható tömeg miatt megítélni az embereket. Ez tévútra visz, csapda. Próbálj meg neten társat keresni, vagy olyan speciális érdeklődésű személyt, aki már csak amiatt sem lehet a tucatbrigád tagja. Hidd el, rengeteg lány küzd alacsony önértékeléssel, tűnik el a többiek között anélkül, hogy bárki ránézne. Tudod; fecseg a felszín, hallgat a mély...

2015. ápr. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
senkit nem pontoztam le.! utolsó én tudom, hogy vannak alacsony önértékelésűek és ők nem ilyenek általában vagy követik a tömeget és úgy viselkednek.szóval a lényeg, hogy van kivétel..én pedig általánosítottam de hát hibázik az ember és aki nem.ilyen az pedig ne vegye magára:)
2015. ápr. 5. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!