Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lehetséges az, hogy ő...

Hogyan lehetséges az, hogy ő sikeres a lányoknál én meg nem, őt nem csúfolták sosem lányok, engem meg igen, elég sűrűn ráadásul, amikor kb. annyira egyforma az arcunk, hogy az egyik tanárunk például folyton összekeverte a keresztnevünket?

Figyelt kérdés
Komolyan, nem értem én ezt. Ő laza, vagány, deszkás gyerek, én visszahúzódó, csendes, félénk, gátlásos, rossz családban nevelkedett. (Agresszív apa, sok testi-lelki bántalmazás.)

2013. jún. 20. 22:09
 1/4 ASOT ***** válasza:
23%
És téged hívott Zsófinak?
2013. jún. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Ne legyél depressziós. Apádat nyakon kellene rúgni, mert egy nagy lóf.sz.


Viszont ha rossz kedvű vagy akkor ilyen lesz a kisugárzásod is. Sokszor a csajok a szövegre buknak inkább. Főleg tizenéves korban.


Legyél kicsit vidámabb és ne add fel:)

2013. jún. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
12%

Beniger


Normális kérdéseknél takarodj már vissza anyádba te p.csafüst.

2013. jún. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Szóval leírtad az okát. Talán nem nehéz neked vele haverkodni, ha az arcotok így hasonlít. Keressetek valamit amiben ezt jobban kihasználhatjátok. Tanulj tőle!
2013. jún. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!