Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem köt már ide semmi. Mégis...

Nem köt már ide semmi. Mégis mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Úgyérzem, hogy egyre nagyobb zombi vagyok. Olyan mintha már nem is lenne lelkem. Nem érdekel semmi, se.a családom, se a barátaim, se az, aminek tanulok, nem érdekelnek az emberek, se párkapcsolat meg szex, amitől annyira odavan mindenki. Nem tudom mennyire van köze a 2 év depressziómhoz, vagy a "csodálatos" gyerekkoromhoz (ebbe nem akarok belemenni), már nem vagyok képes meglátni a jót. Öngyilkosság már rég nem jár a fejembe, inkább csak olyan, mintha várnek a nagy semmire. Úgy érzem, hogy sosem voltam erre a világra való, nem kértem, hogy szülessek meg, mégis elvárják tőlem, hogy éljek, meg küzdjek. Tudom, fura hogy emberektől kérek segítséget, de nem tudok társalogni egy kővel. Minden egyes nap csak azon jár az agyam, hogy mi a célja velem Istennek? Annyi dolog van, amit csinálnak mások, munka, hobbi, barátok, család, gyerek, de én már nem érzem, hogy ez jó dolog lenne. Semminek sem tudok örülni. Üres lettem, tulajdonképpen halott is lehetnék. Nem tudom ilyenkor mi a fene van, már lassan arra várok, hogy mikor őrülök meg végre, hogy mikor nem leszek végre tudatomnál, zárjanak be a diliházba, ahol halálomig pihenhetnék mit sem tudva arról, hogy ki vagyok.


20/f , ha valakit érdekel..



2015. ápr. 7. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem pszihológus tudna segíteni.
2015. ápr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem ő nem tudna. Voltam már nem egyszer. Általánosítanak. Csak a betanult szöveg megy. A pénz kell nekik, nem az, hogy veled mi van. Szóval nem, pszihodokit ne ajánljatok. Meg van velük is a magam baja
2015. ápr. 7. 10:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy iszonyatosan unatkozzol? Vagy hogy minden napod úgyan úgy telik el és ez az örületbe kerget?
2015. ápr. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Amit a pszichológusokról írsz, az nettó hülyeség. HA egy nem felet meg, lévén személyre szabott, hogy kinek melyik terapeuta felel meg, az nem jelent semmit.


Másfelől: esetleg foglald el magad, keress célt és küzdj érte. Mint minden ember. A felnőtt élet erről szól. Nem arról, hogy hátrafelé mutogatok (a gyerekorra, szülőkre), szenvedek és ábrándozom, hogy hogyan menekülhetnék el a feladatok, nehézségek elől (zárjanak be diliházba, ahol pihenhetek).

2015. ápr. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tanulmányozd a Buddhizmust.
2015. ápr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen vagyok.
2015. ápr. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fura, de mintha szóról szóra én írtam volna.


16/F

2015. ápr. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem csinálsz semmit csak vársz akkor befásulsz és elveszel az életben. Keress valamit, ha lehetőséged van utazz, menj, nézz szét. Az agy képes elhitetni, hogy nincs erőd a dolgokhoz, de ha teszel ellene időnként (nem feltétlen napi, de pl. legalább heti szinten) akkor vissza jön az élet kedved. Nekem is ez volt sokáig, de egy kis változtatás és a test megmozgatása után már jól érzem magam.
2015. ápr. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!