Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kommunikáció fejlesztésére...

Kommunikáció fejlesztésére mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Most találtam ezt az erőszakmentes kommunikációt, ez tetszik :) [link]

Aztán még milyen szemléletmódok lehetnek a segítségemre? Mindenképp azt szeretném elérni, hogy a kommunikációm pozitív legyen, főleg az első benyomás, ami annyira nagyon meghatározó mindenkinél :)


Nagyon tetszik benne, hogy arra irányul, amit kerestem... Szeretné pontosan azt kommunikálni, amire valójában szüksége van. Nekem ez most nagyon nem megy. Most a vágyaimhoz úgy érzem ez az egyik legjobb lépcsőfok :)


Csak kellenének még kiegészítések a kommunikációmmal kapcsolatban, mert az EMK nem fed le sok dolgot úgy látom most hirtelen :)

De nagyon tetszik ez a megközelítés most :)


2015. ápr. 10. 14:06
 1/4 Angelless válasza:

Már a kérdés is jól van megfogalmazva, csak így tovább ;)

Olvass sokat, járj előadásokra pl. a könyvtárba.

Egyelőre ennyi jut eszembe.

2015. ápr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Allan és Barbara Pease könyveket olvasgass. Ők kimondottan kommunikációs könyveket írtak. Az első, amit olvass el tőlük a Miért hazudik a férfi, miért sír a nő? című könyvet! Nagyon tanulságos!

Egy másik szerzőtől könyv, ami szintén nagyon jó, olvastam is: Barbara Berckhan - Verbális önvédelem.

Egy harmadik: Robert Bolton - A kommunikáció művészete

2015. ápr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

húú, nagyon szépen köszi! :))


fent is vannak ncore-on, nekiállok :)

2015. ápr. 11. 00:01
 4/4 A kérdező kommentje:

jöhet még válasz, ha valaki tudna mondani valami okosat!

köszönöööm :))))

2015. ápr. 11. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!