Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányok hangulat-emberek?

A lányok hangulat-emberek?

Figyelt kérdés
Én ezt vettem észre, van amikor jó a társaságuk, ismerkednek, barátkoznak, van amikor semmit nem lehet velük kezdeni.
2015. ápr. 15. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy hangulatember? Szerintem mindenkinek vannak különböző hangulatai, ez nem függ se nemtől, se kortól, semmitől.
2015. ápr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Igen, meg a fiúk is, a tanárok is, a gyerekek is, a szülők is... mindenki.
2015. ápr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak annyira, mint a fiúk.
2015. ápr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ti is azt tapasztaljátok, hogy egyik alkalommal jó fej a lány még talán járna is velem, aztán máskor meg semmi érdeklődést nem mutat...
2015. ápr. 15. 19:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor valamit rosszul csinálsz.
2015. ápr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tizennégy éves lány vagyok, de ez egyáltalán nem igaz rám. Ritkán van rossz kedvem (tulajdonképpen nem emlékszem, mikor volt utoljára rossz kedvem, de az se mostanában lehetett), de ha mégis, akkor se a környezetemet sújtom vele. Van egy barátnőm, jó fej, viszont ha rossz napja van és szomorú vagy ideges, körülbelül mindenkit elküld az anyjába. Nem feltétlen a legmegnyerőbb megnyilvánulás, ezért én ezt inkább kerülöm, míg mások nem tudnak uralkodni rajta. Tehát könyörgöm, ne általánosíts. Ugyanúgy lehet hangulat-ember egy srác is. (Bocs a hosszú válaszért, szófosásom van. :D)
2015. ápr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Lányok ilyenek,lányok olyanok.Magatokat nem veszitek észre.Emberek vagyunk,a hangulatember mindenkire vonatkozik.
2015. ápr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%

csak az hangulatember aki megteheti,vagy a környezete valami miatt nyugtázza ezt a viselkedést.

ami esetleg a végletekig idegesítő női szokás számomra,az a folytonos véget nem érő okos telefon nyomkodásuk.

2015. ápr. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az okostelefon nyomkodás engem is idegesít,mint férfitől vagy nőtől.
2015. ápr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!